Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
buduję relację z dziewczyną ale boję się że nie będę w stanie funkcjonować w związku... jest tyle pięknych dziewczyn poza nią, ona też jest bardzo ładna ale... No chyba nigdy nie będę w stanie byc z nią no #!$%@? nie wiem... Podoba mi się, ale nie jest do końca w moim typie, myślicie że na żywo mi przejdzie takie myślenie? Znamy się tylko przez internet póki co. Duża odległość nas dzieli(Holandia).Nie chcę jej zranić bo to już prawie 3 miesiące trwa
#zwiazki
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blond_lok: pragnę dodac że jestem prawdopodobnie uzależniony od masturbacji, co wpływa w dużej mierze na moje postrzeganie kobiet... aktualnie planuję z tego wyjść, po detoksie podoba mi się o wiele bardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blond_lok: ona chciałaby już, abym traktował ją jak dziewczynę. Ogólnie to wybiega daleeeeeeko w przyszłość. Boję się tego, muszę ją spokojnie uświadomić że to nie takie proste.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blond_lok: yhym. Będzie ciężko. Ma 17 lat i do Polski przyjedzie nie wiem nawet kiedy... Chciałem żeby przyjechała na sylwestra, ale koronawirus #!$%@?ł wszystko.