Wpis z mikrobloga

@Adzal: strach cokolwiek sposobem górnym podbijać ( ͡° ʖ̯ ͡°) o tyle o ile jestem w stanie zrozumieć że nie wszyscy są fanami kiwek Olka, tak żeby Tottiego prześladować to już trzeba mieć tupet ( ͠° °)
@kasieu: mimo wszystko będę się upierać, że odbijanie piłki z klatki piersiowej powinno być gwizdane. W 2005 w Jastrzębiu grał taki gościu Laurilla, sypacz. On to miał pecha, bo dosłownie co drugie odbicie mu gwizdali xD
@Adzal: JSW to mi nigdy szkoda nie będzie w takich sytuacjach, po tym co w ~2005 wyczyniali na hali w Kędzierzynie panowie Kadziewicz i Szymański ( ͡° ʖ̯ ͡°) przyćmili mi tego rozgrywajacego widocznie, bo za chiny ludowe nie pamietam nazwiska
@kasieu: Jastrzębie miało chyba zawsze problem z rozgrywającymi. Noooo pamiętam 5 mecz Kędzierzyn - Jastrzębie (2006rok) Kadziewicz stacjonarną zagrywką zakończył mecz.
Na ten moment nikt w Polsce nie ogra zaksy. Mają tak poukładaną grę, że liczę na bardzo wysokie miejsce w lm. Jak skomentujesz doniesienia o transferze Bena i Zatora?.
@Adzal: może być ze 2006, szanuję za pamięć () szczerze? jestem przerażona i mam nadzieje, ze Świder coś wykombinuje, żeby ich zatrzymać. temat transferów prawie co roku (no może poza ostatnim, bo jestem super zadowolona z Kuby) jest super stresujący, bo drużyna jest tak kompletna, że trudno mi sobie wyobrazić odejście któregokolwiek z czołowych zawodników (,)
@SiemaNagor: Jak dla mnie to Śliwka się fajnie rozwinął. W Olsztynie grał chyba tylko dlatego, że to był warunek jego wypożyczenia z Sovii. Ważny sezon u nas spędził. Co tylko pokazuje jak bardzo Rzeszów ssie.
@kasieu: a kto na celowniku za Zatora i Bena. I czy Smith zostaje?.
@Adzal: co do Olka to się zgadzam, piękny progres poczynił od czasów resovii (co do opinii o niej tez się zgadzam :P). co do typów... pewnie będzie dyskutowane przy pierogach na wigilii ( ͡° ͜ʖ ͡°) na ten moment nie chce dopuszczać do siebie takiej możliwości. Tobie się coś obiło o uszy?