Wpis z mikrobloga

#pokapake
#wykopaka

Witajcie.
W końcu mogę się pochwalić i ja :)
Brałem pierwszy raz udział w zabawie i nie bardzo wiedziałem czego się spodziewać. Samo zrobienie komuś paczki sprawiło mi kupę frajdy. Jednak nie myślałem, że czekając na swoją pakę znów poczuję się jak małe dziecko. Kompletnie nie wiedziałem czego się spodziewać (wymieniłem z mikołajem dwa krótkie zdania - dając mu rozegrać to po swojemu).

Mój mikołaj to... no właśnie... Mirabelka :) i to nie jakaś. Super mirabelka :) Nie wiem kim jesteś i szanuję takie podejście (choć kusiło coś napisać na numer podany na paczce).

Pakę odebrałem wracając z zakupów. Myślę "ciężka, pewnie dużo pietruszki". ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przede wszystkim sądzę, że w tej zabawie chodzi o zaangażowanie i tego oczekiwałem. Tego, że ktoś włoży trochę wysiłku w przygotowanie, znajdzie jakiś pomysł na paczkę bądź nawiąże się jakaś fajna relacja, a nie kupi coś i cześć jak czapka. List przeczytałem (był pierwszą rzeczą, którą napotkałem) i od razu wiedziałem, że będzie dobrze.

Dlatego też cieszą mnie prezenty, które zrobiłaś własnoręcznie bądź pochodzą od Ciebie bądź Twoich stron. Mają dla mnie szczególną wartość.

Dostałem:
-2 zrobione przez mirabelkę nalewki! Z Pigwy i wywar anty covidowy #pdk
-Świeczkę ręcznie robioną (czuje soooooosne).
-Orzechy włoskie
-Mydło potasowe robione przez mirabelę
-Mydło z propolisu z lokalsów
-Miodek z lokalsów
-Dozowniczek na mydełko
-Skarpetki Ricky i Morty 2 pary - bum szakalaka
-Książka o niedźwiedziu Wojtku (tak w ogóle to tak mam na imię)

Paka idealna. Bardzo sobie cenię rzeczy hand made i lokalne (o czym nie pisałem w opisie). List sympatyczny i żałuję, że więcej nie pogadaliśmy (ale szanuję decyzję).

Zamiast skarpetek spodziewałem się kapci star wars z lordem vaderem które dyszą przy nacisku. W pracy ziomek nas tym molestował przez kilka msc... NA SZCZĘŚCIE Mirabelka nie poszła w to i ja jako fan Star Trek-a (nie lubiący SW) mogłem odetchnąć z ulgą (oczywiście nie napisałem, że nie lubię SW :P, bo po co :P )

Prezenty są super. Nawet coś żonka dostała. Kot też się zainteresował, a #koszatniczki wyjątkowo dostaną po orzechu ;) (nie chciałem nic dla zwierzaków, bo i tak mają za dobrze). Wszystkie moje oczekiwania i prośby zostały w pełni spełnione :) (dzięki za brak słodyczy! pewnie zeżarłbym wszystkie :D). Więcej Mirabelko napiszę Ci później w pw na wykopaczce.

Dziękuje ekipie #wykopaka za organizację. Mikomirabelce za pakę i tyle radości.
Polecam każdemu zabawę


P.S W środku tych czarnych były zapakowane fanty (ʘʘ)

P.S 2 Kitku pozdrawia Twojego kitku. ʕʔ

Miras Wojtas
MajoZZ - #pokapake
#wykopaka

Witajcie. 
W końcu mogę się pochwalić i ja :) 
Bra...

źródło: comment_1608377750taFJadGgAKXZXoVrPUD2Gj.jpg

Pobierz
  • 5