Wpis z mikrobloga

#policja #ciekawostki #polska #heheszki #protest #prawo

i lekko #usunkonto

Wejdę z zaklad z kimkolwiek kto ma konto minimum rok, że Giertych jak zwykle jest w błędzie i po zmianie władzy ten policjant nie pójdzie do więzienia na 5 lub więcej lat. Przegrany kasuje konto

Przy okazji jakim debilem trzeba być, by uznawać tego idiotę za autorytet to ja nie wiem. #bekazpodludzi
F.....o - #policja #ciekawostki #polska #heheszki #protest #prawo

i lekko #usunkon...

źródło: comment_16081940370d2QvJMprSvy4jhdReWn5G.jpg

Pobierz
  • 20
spoko 100 na dowolna organizacje charytatywna wskazana przez wygranego ze Giertych ma racje

Za pociągnięcie do odpowiedzialności uważamy minimum wyrok pierwszej instancji


@krzych0: w tym wyroku kara więzienia na minimum 5 lat.
Proponuję po 100 dzisiaj na organizację charytatywną oboje damy(ja wskazuję Caritas Polska), bo można, a przegrany dalej usuwa konto
twój nick dużo zdradza, więc daj sobie na luz. Czy wam pisowcom trzeba wszystko pisać i tłumaczyć? Co za czasy, idź dalej uwielbiać swojego wodza xD


@adrkan: a Twoja frustracja mówi o Tobie jeszcze więcej. Nie skończyłeś dobrych studiów, nie znalazłeś dobrej pracy, jedyne co zostało Ci w życiu to pisanie 60 groszy za wpis o każdym, z kim się nie zgadzasz. I co najgorsze - tą siermiężną propagandę anty-pis uprawiasz
@Fan_Morawieckiego: a po twoich wpisach tak jak cały elektorat masz jakąś jazdę na punkcie niemiec. Niemcy takie złe a my tacy rozwijający się. Skąd masz taką jazdę na ich punkcie? Coś ci niemiec zrobił? Postaraj się bardziej, bo jednak ten wasz aparat propagandowy słabo działa