Wpis z mikrobloga

hej mirki pomóżcie mi znaleźć serial który oglądałem sporawy czas ale sobie o nim przypomniałem przez klimacik który budował i chciałbym go sobie odświeżyć.. nie wiem jak go wygooglowac. Mianowicie fabuła dzieje się w jakimś zimnym miejscu, moze na Islandi, głowna bohaterka to blondynka, młoda która wraca do rodzinnego domu i zaczynją się dziać dziwne rzeczy.. taki mystery klimat budowany aktywnościami bohaterki która bada temat. Zdaje się ze ludzie ukrywają wydarzenia sprzed lat które mają wpływ na lokalsów... pomóżcie bo powstał jeden serial jak do tej pory i nie zanosi się na więcej. Przez przypadek gdzies przeczytałem ostanio ze nie zrobią kolejnego, serial miiał długą nazwę raczej.

#seriale
  • 6
  • Odpowiedz
w Fortitude młoda blondynka nie wracała do domu, ale fakt było zimno


@spammaster: Dawno oglądałem, pamiętałem scenę, że ktoś tam właśnie przyleciał po latach (albo był w sumie kompletnie nowy), tak czy inaczej serial miał rewelacyjny klimat.
  • Odpowiedz
The Kettering Incident


@spammaster: takk!!! wiedziałem że nazwa miejscowości i najprawdopobniej incydent ect thx mirku, jesteś wielki. Mam smakówe zeby go zobaczyc jeszcze raz po czasie i poczuc ten klimat na nowo
  • Odpowiedz