Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pograłem sobie ostatnie dwa dni w Just Cause 4 bo grałem kiedyś w 2 i miło wspominam przyjemnie się grało. Z 2 lata temu dali na ps plusa Just Cause 3 i w sumie było już gorzej więcej bugów robienie w kółko tego samego, ale no można było sobie naparzać jeździć furkami i helikopterki no ogólnie fabułę mieć w pompce - fun był. Ale nosz #!$%@? mać ten JC4 wygląda tak samo jak nie gorzej, zabugowany jak jasny #!$%@? (3 też była no ale aż tak nie kuło w oczy) system zniszczeń pojazdów to jakiś żart, dali monster trucki które odbijają się kołami od innych samochodów XD nie da się tym wjechać nawet na mniejszy murek co to ma być XD. O fabule się nie wypowiadam bo nie o to w tej grze chodzi ale wydaje mi się że jedyne na czym nie odbiega od 3 części to wybuchy bo są fajne i takie satysfakcjonujące, fajnie się #!$%@? te bazy wszystkie i tak dalej. O AI npc już nie będę nawet mówił ale z tego co widziałem to pobili chyba CP2077 o kilka długości (chodź jeszcze nie grałem, wyprowadźcie mnie z błędu( ͡° ͜ʖ ͡°)) #ps4
źródło: comment_1608141274tS556dB1Mz9jBDvuDbQkK7.jpg
  • 1
@rEwx: dziwne, ja jakichś większych bugów nei zauważyłem. Troche zajęło mi wyczucie tej części, ale potem już z górki i nawet platyne wbiłem bawiąc się całkiem nieźle z wyzwaniami. Fabuła rzeczywiście kupsko xD