Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tajgeree17: jeśli Cię to pocieszy to ja za pierwszą próbą też :) dopiero druga była w porządku. Dziewczyna z mojej szkoły, która zdawała dziś rano z nerwów najechała na linię dwa razy na łuku... Jadąc przodem. Nie oceniam bo stres jest bardzo bardzo duży!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tajgeree17: miałam podobne problemy na placu. Potem zazwyczaj umiałam wybrnąć na tzw. "pijaną kijankę" jedziesz raz do lewej raz do prawej modląc się, żeby nie wyjechać w pole
@Vienna: Dzięki, zapisany na 18 stycznia jestem. Smutno mi mega bo instruktor mnie chwali, w domu czeka samochód na mnie, ja odkładam na mój wymarzony i dzieją się takie rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie umiem tego wytłumaczyć
@Tajgeree17: A może poproś instruktora, żeby pojechał z Tobą na egzamin? Przyznam, że na początku nie byłam mocno do tego przekonana, ale to ma plusy - Widzi twoje błędy, jest w stanie z Tobą powtórzyć trasę (w miarę możliwości oczywiście) i będziesz czuł się pewniej. W Word czy Pord nie ponosisz za to kosztów, jedynie instruktor będzie mógł poprosić o opłatę za swój czas.
@Tajgeree17: Ja mam za "ciężką" rękę i wiem, że robię wszystko za szybko (tak, jak na nowicjusza jeżdżę też zdecydowanie za szybko). Nikt tam nie pogania (a czas jest na Twoją korzyść), więc spróbuj napraaaawdę wolno wykonywać każdy manewr :) Albo inna sprawa - wykup 2-3 godziny w innej szkole i ćwicz placyk. Czasem inna perspektywa pomaga :) I przed każdym manewrem parę wdechów :) Nikt Ci tego nie zabroni. Mi
@Vienna: graty, ja zdałem za 7, i tak sobie teraz uświadomiłem że 7 rok bez stłuczki, bez mandatów, więc chyba warto było się pomęczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)