Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę enej. Te ich pseudo biesiadne SKA, każdy utwór jest taki sam, wokal monotematyczny, zasrane tym radio jak nie wiem. Każda ich niby premiera zapowiadana jakby conajmniej John Lennon mial wstać z grobu i znowu komponować. A wychodzi jak zwykle taki sam crap. Mój #!$%@? na dzisiaj.
#muzyka #polskamuzyka #enejtogowno ##!$%@?
Tylko_Seweryn - Jak ja nienawidzę enej. Te ich pseudo biesiadne SKA, każdy utwór jest...

źródło: comment_1608021852S2g5yrduhgPqReWC7JCVvC.jpg

Pobierz
  • 50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@Ksieciunio-: Nazwa zespołu ENEJ pochodzi od imienia głównego bohatera Eneidy Iwana Kotlarewskiego - ukraińskiej trawestacji utworu Wergiliusza.
Enej, główny bohater Eneidy to wesoły kozak podróżujący po świecie. Nazwa zespołu powstała w 2002r. Wokalista zespołu Piotr Sołoducha miał 14 lat, a wybierając tą nazwę, opierał się na wiedzy czerpanej z książek, nie miał zatem pojęcia o istnieniu Petra Olijnyka.

Poczytaj zanim zaczniesz pisać głupoty. Nie, nie jestem fanem Enej, ale kojarzę genezę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tylko_Seweryn: oj tak byczqu. Jak tylko ich usłyszę w radiu to daje mute. Z żadnym innym zespołem tak nie mam. Ich nienawidzę.
Wyciszalbym tez na disco polo ale akurat nie leci ten podgatunek na stacjach, które zwykle słucham przy okazji.