Wpis z mikrobloga

  • 256
To teraz wszystko jasne! W serwerowniach nie wykorzystuje się audiofilskich kabli ethernet, tylko dlatego, że serwery są montowane w rackach (pewnie audiofilskich!). A klimatyzacja tam jest wykorzystywana tylko po to, żeby w przesyle cyfrowym nie generowały się błędy. Mają łeb te inżyniery.

Także pamiętaj - albo stosujesz audiofilską skrętkę, albo nie zbliżaj się nawet do internetu, bo Ci dane urwie i zamiast wypłaty na konto, dostaniesz zajęcie komornicze.

#audiovoodoo #tonskladowy
Roszp - To teraz wszystko jasne! W serwerowniach nie wykorzystuje się audiofilskich k...

źródło: comment_1608013543SZ5FfE6YD24GmRuyu3H8np.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
via Android
  • 19
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem uwierz mi, nie ma. Jak zobaczył, że opisuję jakiś kabel USB to mi wbił na pej, wkleił swoją recenzję porównawczą kilku kabli, którą napisał na jakąś grupę i się potem żalił kolegom, że w ogóle nie reaguję na merytoryczne argumenty xD
  • Odpowiedz
te przeklęte jedynki i zera nie dają spokojnie spać audiofilom, są na nie skazani a ich nie rozumieją więc walczą o lepsze jutro..
  • Odpowiedz
via Android
  • 25
@hu-nows BO TE JEDYNKI I ZERA MAJĄ ANALOGOWĄ REOREZENTACJĘ KTUROM MOŻNA ZAKŁÓCIĆ, A TRANSFER AUDIO ODBYWA SIĘ IZOCHRONICZNIE (°°
  • Odpowiedz
  • 17
@Roszp: ( ͡° ʖ̯ ͡°) tacy ludzie nic nie różnią się od płaskoziemców. Chociaż postawię się w roli adwokata diabła. Sama mam ostre ciągoty do dążenia do słuchania muzyki w jak najlepszej jakości, z tym że mam pojęcie jak działa fizyka i tyle. Nie biorę przez to audiovoodoo na poważnie. A tacy ludzie mają jakieś braki w podstawowej wiedzy we wszechświecie, wpadli w jakąś sektę i czują,
  • Odpowiedz
braki w podstawowej wiedzy we wszechświecie


@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: mogę rozumieć brak wiedzy o wszechświecie ale w kabelkologii wystarczą podstawy logiki, skoro pomiędzy moim domem a serwerem są tysiące kilometrów kabli, światłowodów, routerów, optowzmacniaczy itp. ustrojstwa w powietrzu, na dnie oceanu, wzdłuż kabla energetycznego itd. to te kilka metrów kabla przy samej karcie sieciowej już niewiele "uratuje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem

Sama mam ostre ciągoty do dążenia do słuchania muzyki w jak najlepszej jakości

DSD d( ͡° ͜ʖ ͡°)b

tacy ludzie nic nie różnią się od płaskoziemców.

Oj różnią się. Płaskoziemcy gadają głupoty dla atencji. Audiovoodoofile dają się naciągnąć, a wtedy działa klasyczny mechanizm wyparcia. Będą bronić swojego zakupu jak niepodległości bo myśl że wydali majątek na ściemę ich przeraża.
  • Odpowiedz
@Roszp: przeczytałem tego posta kilka razy i nadal nie rozumiem o co mu chodzi - kable sieciowe w domu mają być audiofilskie, bo na drugim końcu świata stoi serwer w szafie, na który dmucha klima? Przecież to nie ma najmniejszego sensu. Tzn ja wiem, że przy tych ludziach nic nie ma sensu, ale tutaj odnoszę wrażenie, że facet albo przedawkował studyjny jazz w high def i mu się scena poszerzyła albo
  • Odpowiedz
@Roszp:

BO TE JEDYNKI I ZERA MAJĄ ANALOGOWĄ REOREZENTACJĘ KTUROM MOŻNA ZAKŁÓCIĆ

Oni nie wiedzą, że standard został tak stworzony, żeby tego nie dało się zakłócić bez wykrycia zakłócenia.
  • Odpowiedz