Wpis z mikrobloga

#goodie Serwis to SCAM uje już 3 transakcję na kwoty kilkuset zł nie zatwierdzili - reklamacje bez odzewu. Z tego co widzę nie tylko ja mam ten problem - korzystam z wielu portali i jakoś prawidłowo wykonywałem zakupy, że były akceptowane. W #goodie istnieje chyba jakaś specjalna instrukcja widmo jak należy dokonywać transakcji aby były zatwierdzane :D Na ten moment najlepiej o dziwo dziala malo znany boomerangcashback - zakupy z malo znanych portali zaakceptowane na kwoty kilkuset zl. Planetplus wypłacił też wszystkie zlecone $ nawet te sprzed (poprawiłem #grammarnazi) 2 miesięcy i ponad 6 miesięcy. OMIJAĆ GOODIE I KORZYSTAĆ Z PP LUB BOOMERANGA!
#goodie #scam #supportdno
  • 9
@Damianusix: Powodów braku uznania cashback przez sklep jest kilka: może to być oglądanie wcześniej produktu i w trakcie zakupu pojawienie się jego reklamy z innej platformy, wtedy zakup zostaje przypisany przez sklep do jej źródła, nie do goodie, często są to reklamy, które są poza siecią afiliacyjną. Innym powodem jest dokonanie zakupu np., nie będąc zalogowanym w goodie lub nieprzejście bezpośrednio z goodie do sklepu (przez różowy przycisk „przejdź do sklepu”),
@Goodie_pl: Zakupów nie robię od dziś tylko od 2-3lat korzystałem z wielu portali, ale to co wy odwalacie przechodzi ludzkie pojęcie. Zgodnie z waszymi wytycznymi wszystko zrobiłem prawidłowo, a i tak zakupy moje czy innych użytkowników na kwoty kilkuset zł nagle się nie zliczają...

Wszystkie transakcje allegro mam zaliczone u was i nagle 2 na kwoty powyżej 700 i 1300zł nie zaliczają się :D:D:D To jest już WAŁ !!!

Kolejna transakcja
@Damianusix to raczej typowe działanie większości tego typu serwisów.
O ile z #goodie do początku tego roku nie miałem problemu, tak na początku pandemii zrobiła się krótko mówiąc kupa. Mam podobne odczucia, gdy chodzi o transakcje na większe kwoty (~1k). W moim przypadku transakcję z allegro (z maja 2020!) po uporczywym reklamowaniu/przypominaniu naliczyli z jakimś śmiesznym (najniższym możliwym %% w allegro). Gdy tę transakcję ponownie reklamowałam (ze wskazaniem kategorii produktu i oczekiwanym
@D0m3L: Polecam ci w takim razie boomeranga xd może niższy cashback % ale zaliczają zakupy na kilkaset zł ;) PlanetPlus miał problemy, ale otrzymałem ostatecznie wszystkie zlecone wypłaty (takie co miały 6mieś i 2 mieś) natomiast Planet lipny do Ali i do niego polecam GivingAssistanta ;) Nauczyłem się jednego tzn. najlepiej dyzerfikować portfel cashbacków.
@Damianusix @D0m3L Niestety w sytuacji, gdy sklep odrzuca daną transakcję, nie możemy już nic więcej zrobić. Sklep nie powiązał jej z goodie i nie otrzymujemy cashbacku, który następnie moglibyśmy wypłacić użytkownikowi. Prosimy nie korzystać jednocześnie z innych kuponów ani nie otwierać innych stron www.
Przed zakupami prosimy wyczyść historię przeglądania, pliki cookies oraz nie dodawać wcześniej produktów do koszyka zakupowego. Pozwoli to na automatyczne zapisywanie zakupów i szybszy zwrot.
@Goodie_pl: Czy wy sami nie widzicie, że na wykopie jest dużo sygnałów, że nie zliczacie wyjątkowo transakcji na duże kwoty? To nie tylko ja mam takie zdanie, że robicie ludzi w stefana. Ja u was miałem dużo z allegro transakcji i wszystkie zaliczone zawsze prawidłowo. Tak samo były robione kolejne zakupy, aż nagle te 2 na największe kwoty pomiędzy zaliczonymi dobrze nie wskakują. Tym samym zostaliście przekreśleni przeze mnie jako serwis
@Damianusix: przykro nam, że Twoja transakcja została odrzucona przez sklep. Zapewniamy, że nasza działalność jest całkowicie przejrzysta, a liczba odrzuconych transakcji stanowi niewielki odsetek. Prosimy o kontakt, to postaramy się dowiedzieć, czy możemy coś zrobić w Twoim przypadku.
Znajomy mówi, że Goodie_scam daje cashbacki za zwroty towarów oraz nie opłacone transakcje, także jak komuś brakuje do wypłaty to może spróbować. Z tymże jest taki problem, że goodie nic nie liczy od listopada, więc i tak będziecie musieli to reklamować XD huhehahuha