Wpis z mikrobloga

@Kapitalis: @kidzior: @Tommy__: serio nie ma jarmarku? No chyba coś jest otwarte... Mam wolny weekend, chcę z różową pojechać, miałem nadzieję, że z tym wirusem, to jak z siłowniami - są zamknięte, ale chodzę co drugi dzień...
@kidzior: hej, daleki jestem od takich zachowań, nie jestem włoski truzzo czy tamarro, mam dosyć wieku spraw obecnie w życiu, potrzebuję się wyrwać gdzieś dalej (Wrocław to dla mnie już nieco dalej) i fajnie byłoby pójść na jarmark, napić się grzańca
@Tino: Typowego jarmarku bożonarodzeniowego we Wrocławiu w tym roku nie ma. W ten weekend i w następny na ul. Św. Antoniego/Włodkowica masz alternatywę w postaci takiego mini jarmarku na wynos gdzie można spróbować dań okolicznych restauratorów w wersji świątecznej.
@Shagot: @Domciu: @Kapitalis: nie mieszkam tam na stałe, nie znam tego miasta, chociaż wiem, że to dalej Polska, więc będzie cyrk z maseczkami i restrykcjami, ale bez przesady - więcej optymizmu. Od niemal roku są zamknięte baseny i siłownie, a jakoś nie ma problemu z codziennymi treningami. Przepisy przepisami, a życie życiem. Nikt na co dzień się nie przejmuje Kaczyńskim i ich paragrafami.
@Tino: szkoda czasu na Wrocek, Ukraina się otworzyła na Polskę, to lepiej pojechac/poleciec do Lwowa, jak masz większy budżet to LOTem do Sofii w Bułgarii mniejsza szajba covidowa a kawałek od Soffi masz góry Vitosha i schrony otwarte, hotele też działają normalnie.
łapaj jak nie wierzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://moz.gov.ua/uploads/5/27625-111220.pdf

zamyka się na ich święta nie teraz, czytanie polskich newsów jest rakowe już od dawna, musisz mieć ubezpieczenie covidowe obecnie (to nie jest problemem), dane podają co tydzień więc za tydzień znowu możemy być na czerwonej liście.

Pewnie bym pojechał, ale kupiłem Bułgarię i lecę 17 tego poszwędać się przez weekend w masywie Vitosha