Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoKazania: Dla mnie odpust. Brakuje tylko Grażyny w białych kozaczkach i cekinach. S500 to jedno z moich ulubionych auto pod względem wyglądu zewnetrznego a ru tak spaprany.... już nie wspominając o nowych wnętrzach mercedesow które przypominają sen wariata - Zenek weź wszystkie elementy, które kogą kojarzyć się z luksusem i wrzuć do środka bez pomysłu... niestety.
Wnętrze projektowane pod ruskiego oligarchę.


@noitakto: gdyby nie te tablety to by było naprawdę super, mi się bardzo podoba

Jasne wykończenie samochodu jest jak siedzenie na trybie dziennym na wykopie - tylko dla podludzi.


@Carlit0: niby dlaczego? Nic mnie bardziej nie odrzuca niż ciemna tapicerka w aucie segmentu premium, gdzie kupujący do wyboru miał znacznie ładniejsze opcje kolorystyczne
@goferek Też jestem tego zdania, że jasna tapicerka jest bardziej lux. Ciemna tapicerka potrafi zepsuć efekt nawet z zewnątrz. Prosty przykład - wystarczy spojrzeć na srebrne W203 w wersji elegance jak się prezentuje z zewnątrz wersja z jasną tapicerką a ciemną
@Gruby_Wujo: Niestety teraz w prawie wszystkich modelach najnowszej generacji tak to wygląda, przynajmniej jebnięty tablet na środku. Znajdziesz kilka wyjątków.
Moda zapoczątkowana przez Teslę niestety