Wpis z mikrobloga

No siema.
Witam wszystkich 20 obserwujących tag #rozbiorkauk i 24 obserwujących #perfumyuk na mojej ostatniej rozbiórce EVER( no dobra, mogę z kimś wziąc fajny flakon na pół ale to takie rzeczy na PW( ͡° ͜ʖ ͡°)). W związku z tym, że np Issey nie będzie w najlepszej możliwej cenie bo stwierdziłem, że nie otwieram boxów z tymi nieużywanymi to traktujcie ten wpis jako stragan.

Mam 20 piętnastomililitrowych szkieł od decant.pl oraz 10 pięciomililitrówych plastików od @adekad ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc jest to LIMITOWANA ROZBIÓRKA( ͡° ͜ʖ ͡°). W związku z tym, że @Mywave ma u mnie flachę to jakby ma pierwszeństwo do szklanych dekantów, chociaż sądząc po ostatniej aktywności na tagach to myślę, że i tak jeszcze zostanie szkiełek.
Wysyłka w szklanych dekantach 2nd class signed (1st się ostatnio nie opłaca brać imo) coś kolo 4 funtów chyba wychodzi. Plastiki mogę wysłać listem. @tytanowy_kalafior dobrze pamiętam, że chciałeś Pure Havane? Przepsikam ci 15ml jak coś dobierzesz( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkło 0.60, plastik 0.20. Większość flakonów mam u siebie, w poniedziałek powinienem mieć te brakujące i wtedy też postaram się rozlać. Jak się nie uda to w sobotę.

Lista przebojów:
A. Xerjoff Casamorati 1888 drlove/parfumo/fragrantica - 1.45/ml
B. Xerjoff Zefiro felix90/parfumo/fragrantica 1.40/ml
C. Xerjoff Don parfumo/fragrantica 1.40/ml
D. Xerjoff Ivory Route max 20ml parfumo/opis odnośnika 1.40/ml
E. Kemi Solis drlove/parfumo/fragrantica - 1.70/ml
F. Kemi Hayat drlove/parfumo/fragrantica <---mój faworyt na cieplejsze (8-10 stopni) zimowe dni. 1.70/ml
G. Tauer No. 3 Lonestar Memories parfumo/ fragrantica 1.70/ml
H. Tauer Au Coeur Du Desert Extrait drlove/parfumo/fragrantica 2.60/ml!!!!!!!!!!!!!!!!!!( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tańszych:
I. Carner Barcelona Palo Santo ptasznik1000parfumo/fragrantica 0.70/ml
J. L'Eau d'Issey pour Homme Noir Ambré parfumo/fragrantica 0.75/ml
K. Elie Saab Essence N°3: Ambre mekekeke/parfumo/fragrantica 0.65/ml
L. Franck Boclet Tobacco drloveparfumo/fragrantica 0.65/ml
M. Jaguar Mark II EDTdrlove/parfumo/fragrantica 0.55/ml tutaj niestety rozczarowałem się parametrami albo nos mi siadł, nie wiem. mam jedną próbkę z eBay i są kozak parametry, drugą odlewkę od dr_love i jest trochę gorzej ale ciągle ok, natomiast te z flakonu mają gorsze parametry. Niestety tak bywa w tym sporcie zwanym kupowaniem starych perfum.
kretwgranulkach - No siema. 
Witam wszystkich 20 obserwujących tag #rozbiorkauk i 24...

źródło: comment_1607811168qyWMdx9F2QZEpeVJpkrGaa.jpg

Pobierz
  • 6