Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie, uwielbiam klimat cyberpunkowy. Dlatego też pomyślałem sobie, że zagram w cyberpukna 2077, ostatnia moja przygoda z tym klimatem to Deus Ex Human Revolution, na X360 więc. I tu się pojawia pytanie co wybrać do ogrywania tej gierki. Dodam fakt że nie interesuje mnie tylko i wyłącznie ta gierka. Budżet jaki mam to 2500zł (budżet maksymalny). Jeśli uważacie, że 2ga opcja jest najlepsza to proszę o rady jakie podzespoły kupić (mogą być używane).
Jeśli byłaby możliwość to chciałbym na zakupionym sprzęcie ograć też Deus Ex Mankind Divided.
Z góry dzięki za pomoc, jestem laikiem w tych sprawach.

#ps5 #ps4 #cyberpunk2077 #xbox #xboxseriesx

Co wybrać aby w miarę przyjemnie ograć CyberPunka 2077

  • Kupić Xboxa Series X 31.6% (67)
  • Złożyć PC za 2500zł 7.1% (15)
  • Kupić PS4 Pro 2.8% (6)
  • Poczekać do maja aż załatają grę i kupić Ps5 58.5% (124)

Oddanych głosów: 212

  • 11
@mikorys: jak masz cierpliwość to czekaj do maja i pykaj na PS5 w tą i wiele róznych gierek, jak nie to za 2500zł z aliexpressem robisz niezły PC, ale na pewno nie taki, który odpali cyberpunka w lepszej jakości/fpsach niż ps5

a co do Mankind Divided, to myk myk w podskokach ograć tą grę :D Cyberpunk to przy niej dziecinada.
@mikorys: Ogólnie jak chcesz już teraz, i nie interesują cię exy od Sony to bier XSX, za 2500zł nie ma bata, że złożysz PC, które ogarnie CymberGaja w 60fps. Natomiast jeśli możesz poczekać to poczekaj aż wypuszczą patch na next geny i bier PS5. Mam XSX ale ja mam wszystkie konsole i imo jako osoba która skończyła przygodę z konsolami na X360 lepiej będzie dla ciebie jak kupisz PS5. :)