Wpis z mikrobloga

#cyberpunk
Mówię wam, nie ważne co mówią byleby nie pomylili nazwy gry. Pograłem 3 godziny na bardzo podstawowym sprzęcie i5 6400 + rx 570 4gb I uważam że gra jest do zaakceptowania, niczego więcej się nie spodziewałem na tym konfigu. Konsole połatają i jakoś to będzie. Za kilka miechów nikt nie będzie już marudził, bo gra ocieka klimatem. Nie odważył bym się jej porównywać do gta, rdr2 czy tlou2, cdpr nie potrafi w silniki jak weterani, nie ta liga dewelopera. Jestem graczem starej daty i nie miałem żadnych oczekiwań co do tej gry, a jak na razie dostałem wciągającą fabułę i zapadających w pamięć npców, a to dopiero kilka godzin. Świat nie jest interaktywny, ale za dobrą fabułę jestem w stanie wybaczyć tę korytarzową konstrukcję. Jeżeli, tak jak ja niczego nie oczekiwaliście, to zapewne będziecie się dobrze bawić. Co do konsol, redzi nie potrafią w konsole- nihil novi sub sole. W biznesie jest taka zasada, że lepiej wpuścić gówno i poprawiać, niż zbierać ochrzan za opóźnienia- kasa się musi zgadzać.