Wpis z mikrobloga

Jeszcze ogromnym przeskokiem jest dla mnie sama aplikacja Garmina. Ja całe życie jechałem na Endomondo, które teraz kończy działalność.
@gienon: No też connecta używam ale mi wystarcza w zupełności, i jest dla mnie też to coś nowego dlatego sie pewnie nią jaram. Jeszcze w końcu będę mógł śledzić aktywność na basenie gdzie z telefonem pływać nie mogłem
@Badum a z ciekawości sprawdzałeś puls, wysokość npm aktualnie gdzie się znajdujesz, ciśnienie atmosferyczne, temperatura otoczenia, temp pogodowa i kompas? :)
@gienon: na razie sprawdzałem kompas który działa bardzo dobrze ( porównywałem z dwoma kompasami), zachód słońca który sie zgadza( stałem w oknie z zegarkiwmnw ręku xd) oraz puls co jest dla mnie fajnym dodatkiem. Reszty nie sprawdzałem, temperatura natomiast działka na zasadzie żeby zdjąć zegarek i poczekać 20-30 minut i dopiero wtedy będzie miała jakiś związek z prawdą
@Badum tak jak u mnie kompas sprawdzałem idealnie działa, puls ręcznie sprawdziłem oraz na ciśnieniomierzu również świetnie pokazuje i jestem zadowolony :) co do wysokości i innych bajerów wiadomo granice błędu zegarek posiada ale to nie ma co się czepiać:)