Wpis z mikrobloga

1. konsola + pad + kamera 2900
2. konsola + pad + kamera + spider man + demon souls 3595
3. Konsola + pad +kamera + fifa + sackboy za nie pamiętam ile

wysyłka w poniedziałek. Odbiór umówiony na wtorek
#ps5
  • 39
  • Odpowiedz
@Poucz taki też wziąłem.
Chociaż jak tak teraz myślę, to pierwszy zestaw też jest spoko, ale akurat i tak chciałem spidermana kupić i nie pomyślałem, że osobno to taniej wyjdzie trochę
  • Odpowiedz
@Wojciechovsky: Realizować zamówienia mają na podstawie kolejności zgłoszeń, nie sprecyzowała czy chodziło o kolejność zamówień czy wysyłania maili o zainteresowaniu zestawem zastępczym.
Mam nadzieję że przeliczyli ile mają konsoli i nie oferowali nic ponad stan, ale teoretycznie wysyłka będzie nie wiadomo kiedy xD
  • Odpowiedz
@Wojciechovsky: Już nawet nie próbuję ogarniać jakim oni systemem się kierują z tymi zgłoszeniami, liczę że się wyrobią przed świętami jedynie xD
Jak coś napiszą w sprawie terminu wysyłki to dam znać.
  • Odpowiedz
@Keczup27: nie, zawartości zestawu nie można zmieniać.
Całkiem możliwe, że będą to osobne pozycje na fakturze, bo kwota wszystkiego w pakiecie jest taka sama jakbyśmy osobno kupowali i wtedy będzie można coś zwrócić. Ale to trzeba na faktury czekać
  • Odpowiedz
Co do terminu wysyłki - babka na infolinii wprost zapytała się kiedy ma być wysłana i że najszybciej to w poniedziałek wyjedzie z magazynu, a we wtorek będzie u mnie kurier
  • Odpowiedz
@jasio325 @raptowny @Wojciechovsky Dzwoniła do mnie Pani. Proponowała mi 2 opcje:
- sackboy + fifa 21 + ps5 + kamera + pad za 3420? na pewno 3400 coś.
- spiderman + demon souls za 3595 jak wyżej.

Już byłem chetny na jedną i zapytałem czy nie mają innej opcji - PAni powiedziała, że była jeszcze opcja bez gier, ale już najprawdopodobniej niedostępna bo każdy brał, ale spawdziłą i że jeszcze znalazła. Dostawa
  • Odpowiedz