Wpis z mikrobloga

Klocuch ma rację te wszystkie open worldy są nudne. Tylko łażenie z punktu do punktu i gadanie, łażenie, gadanie, trochę strzelania/walki, cutscenka, gadanie, łażenie, fetch quest, gadanie itd. Nudy! I to nie tylko cyberpunk (chociaż z tego co widzę to tutaj jest wyjątkowo dużo gadania), ale też RDR2, Assasyny, czy inne Horizony. Jak chcę dużo fabuły to obejrzę film lub przeczytam książkę. Gra ma przede wszystkim mieć dobry gameplay, a nie dialogi. Nawet RPGi powinny mieć ciekawe mechaniki walki, progresje itd. a nie tylko łażenie i gadanie.

#cyberpunk2077 #gry #klocuch
  • 8
  • Odpowiedz
@Cybher1 oh tak ostatnio sobie zacząłem AC Odyssey bo jestem do tyłu z grami Ubishitu i ojej jakie to jest nudne, po 30 godzinach grania mam już tego totalnie dość, a to nawet nie jest 1/3 chyba. Miałem kupować Valhallę bo lubię klimat wikingów, ale jak patrzę na gameplaye to mi to jednak za bardzo przypomina poprzednie dwie części. Chyba muszę odpocząć od AC z rok jak nie dłużej. Wtedy Valhallę już
  • Odpowiedz
@cymbergej2137: ja w ogóle olałem nowe gry, głównie AAA, bo są strasznie nudne. Zero ciekawych mechanik. Tylko cutscenki i fetch questy opakowane w "fabułę". Ostatnio pykam sobie w gierki na PSX i PS2. Teraz gram w Final Fantasy IX i jakie to jest miodne, no i sam gameplay też jest ciekawy, bo trzeba rozkminiać co i jak, z każdym lvlem dostajemy nowe umiejętności, które dają nowe możliwości taktyczne. Sama fabuła jest
  • Odpowiedz
@janoosz-tracz gry ubisoftu to rzeczywiście dno od kilku ładnych lat. Co do Horizona, przyjemny gameplay, walka, strasznie słaba fabuła, drętwe dialogi. Jedyna gra open world, którą mogę bardzo pochwalić to Days Gone. Co prawda zebrała bardzo złe opinie na starcie przez bugi (patrz zachwalany cyberpunk recenzje 10/10 pomimo wersji beta na premierę, podwójne standardy), ale wszystko inne pięknie grało.
  • Odpowiedz
@Cybher1: A ja bardzo lubiłem sobie spacerować w Skyrimie i Wiedźminie 3.
Nigdy nie miałem chęci ogrywać tych gier drugi raz ale na sam spacerek bez żadnych zadań,rozmów,walk wiele razy nachodzi mnie ochota.
  • Odpowiedz
@Cybher1: Zagraj w Disco Elysium, fabuła lepsza niż w niejednej książce + genialne dialogi. Cała rozgrywka polega na rozmowach i przemyśleniach, a żadna gra od czasu Dark Souks mnie tak nie wciągnęła
  • Odpowiedz
@Cybher1: o to to. ja w ogóle teraz mało gram w gry, no ale to jest dramat, teraz każda nowa gierka to samo #!$%@? i filmiki, jak już jest rozgrywka to i tak śmiesznie prosta xD. jakbym chciał obejrzeć film to idę do kina albo odpalam netflixa i torrenty, kiedys to było, odpalałeś pierwszą lepszą gierkę, wstęp fabularny jakiś #!$%@? filmik trwa minutę no i grasz, a teraz kuuuuurwaaaa, jakieś nagrody
  • Odpowiedz