Wpis z mikrobloga

Podzielę się swoją subiektywną opinią po 3 godzinach gry na PC.
1.0.3

Ograłem to na i5 4690k @4,5
16gb ram 1600 Mhz (NIESTETY)
GTX 1080 (sterowniki z dziś)
Rozdzielczość 1440p
detale wysokie
Wszystkie RTX ofc off

FPS nie mierzyłem ale gra działa płynie, jedyne spadki widać przy szybkiej jeździe autem i szybkim kręceniem myszką do okoła auta ale to chyba wina bardzo niskiego taktowania pamięci. Jestem mile tym zaskoczony, że na takim starym procesorze tak to działa.

Co do grafiki: 7/10, mogło być lepiej tektury mogły być lepsze, raz się zdarzyło, że tekstura auta załadowała się z sekundowym lagiem, więcej nie zauważyłem
lokacje 10/10
hakowanie jeszcze jakoś mnie nie przekonuje
strzelanie nie lubię strzelanek przez refleks szachisty to się nie wypowiem
dźwięk 11/10
przyjemność z gry 9/10
braindance jest rewelacyjny

bugi:
przy jednym hakowaniu ten kabelek wyciągany z ręki był niewidoczny
jackie w windzie uniósł się na jakieś 10 cm :D
jackie podczas strzelaniny zniknął i tylko wisiały w powietrzu jego spluwy (w jednym miejscu, lufami w dół) i co chwilę się przeładowywały xDDDDD
crashy, zwiech nie miałem

To tylko 3 godziny ale już wiem, że produkt warty swoich pieniędzy. Przez ten ściek tutaj który czytam od rana siadałem do giereczki z obawami, jak się okazało całkiem niesłusznie.

#cyberpunk2077 #cyberpunk
  • 10
@MagicznyAndrzej: Mojej postaci z rozporka wystawał kutong, zdjąłem i założyłem spodnie to błąd się naprawił, kilka momentów z doczytaniem tekstur co nie trwało dłużej niż parę sekund, dqa razy się gra wysypała, wszystko w ciągu 5h gry, momentami delikatnie irytują te błędy, ale dosyć szybko przestaje na nie zwracać uwagę, parę patchy i będzie w sam raz, grajwst jak najbardziej grywalna
@MagicznyAndrzej U mnie niestety kiepsko to wygląda. i7-6700k 16gb ram 3000mhz gtx 1070 1440p i grać powyżej 30fps mogę dopiero na niskich. Nie miałem okazji ściągnąć jeszcze tych dzisiejszych driverów ale nie jestem pewien czy zrobi to aż taką różnicę