Wpis z mikrobloga

Kiedy dostałam sms z inpostu, że moja paczka czeka do odbioru wyparowałam z biura jak kamfora. Albo wybiegłam z prędkością światła. Oczywiście autobus mi się nie wpasował, więc żeby było szybciej udałam się do paczkomatu (i do domu) piechotą a w zasadzie to prawie biegiem xD
Jak odpakowałam paczkę, to ogromnie się ucieszyłam, bo moja mikołajowa Mirabelka zadbała nawet o śmieszną taśmę klejącą w pusheeny xD
Moja prośba o brak słodyczy została uszanowana poza maciupeńkim wyjątkiem który już jest w moim brzuchu, ale na zdjęcie jeszcze się załapał :3
Bardzo ucieszył mnie zestaw odżywek - sama go sobie chciałam sprezentować, więc mnie ubiegłaś ^^
Herbatka - takiej jeszcze nie piłam, pachnie obłędnie i zaraz będzie parzona.
Zumpki - kimchi znam i lubię, udonu w tej wersji jeszcze nie jadłam. Był dylemat czy jeść obiad czy zalewać udon no i udon wygrał, zaraz będzie jedzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skarpety - na zdjęciu nie widać, ale nigdy nie miałam nic tak milusiego w ręku. Mam bardzo wyczulony zmysł dotyku i takie prezenty są dla mnie podwójną radością.
Dziękuję za miły list, odpisałam już w PW. Mamy ze sobą trochę wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Życzę Ci Mirabelko, aby Twoja wykopaka dała Ci choć w połowie tyle radości co Twoja mnie.
Pozdro dla @HydroWydra
#wykopaka #pokapake
krave - Kiedy dostałam sms z inpostu, że moja paczka czeka do odbioru wyparowałam z b...

źródło: comment_16076135281VILUhjS6n1pljBYigxNHf.jpg

Pobierz
  • 23
@cytmirka: ja im bardziej chcę wydobyć skręt tym dziwniejsze rzeczy się dzieją :( sket to u mnie najlepiej wydobywa dobre cięcie a o to trudno. Moja włosy obecnie sięgają jakoś do talii, ścięłam ostatnio z 20cm bo mnie wkurzały i nawet nie widać różnicy xDD
@porBorewicz07: odżywki do włosów, powstałe na fali nowego podejścia do pielęgnacji - dostosowane do porowatości włosów. Jeśli masz do obdarowania jakiegoś różowego który namiętnie farbuje