Wpis z mikrobloga

#alipaczka #pocztapolska

Pomóżcie!
Czekam na paczkę z Ali, na trackingu jest napisane że od 30.11 jest w kraju tranzytowym, Liege

00459007738887629838

Paczka miała być prezentem na... dzisiaj :/ na AliExpress mam podane że szacowany czas dostawy to 2 - 8 grudnia. czy warto otworzyć spór? jeśli tak to jak najlepiej to zrobić?
  • 7
  • Odpowiedz
@adafor: Odważny ruch, jeśli robiłeś prezent tak na styk. W każdym razie jak sam zauważyłeś to "szacowany czas dostawy". Kiedy była wysyłka zamówienia? Spór otwieramy po 55-60 dniach od wysyłki
  • Odpowiedz
@adafor: U mnie nie było większych problemów. Zamówione 23.11, wysłane 28, 3 grudnia zawitała w Liege a dzisiaj jest już w moim mieście i spodziewam się, że jutro będę miał paczkę w rękach. Nie ukrywam, że przez te zatory w Belgii spodziewałem się, że nie zobaczę jej do świąt, ale się pozytywnie zaskoczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adafor @Stiff_ dużo tych paczek utknęło w tych terminach. Moja 20.11 zablokowała się w Liege, a późniejsze paczki jak z 27.11 czy też nawet z grudnia już podochodziły bez problemu. Jedyna paczka która ciągle tam zalega. Myślałem że może gdzieś wcisną w jakąś inną, jakieś łączenie paczek, ale nic z tego. Więc nadal czekam
  • Odpowiedz
@adafor: mi paczka tam stoi od 13.11 ale napisałem do sprzedawcy i dostałem odpowiedz po dwóch dniach napisał mi ze 2020.11.12 paczka będzie w kraju przeznaczenia także mam nadzieje ze paczkę dostane do rąk już po weekedndzie.
  • Odpowiedz