Wpis z mikrobloga

Witam, na serverze F1 startujemy z kanałem odnoszącym się do procesów prac nad bolidami openwheel jak i closedwheel. Postaramy się przybliżyć wam proces projektowania poszczególnych podzespołów, wykorzystywanie zjawisk fizycznych itp,. poprzez szereg publikacji, artykułów czy filmów, które w ocenie niosą znaczące treści merytoryczne, a nie pseudonaukę. Wszelkie obiekcje czy krytyka mile widziana!

Zapraszamy osoby, które chcą mieć dostęp do publikacji na kanale bądź samych zainteresowanych tą tematyką :)

Prosimy o kilka plusów w tym wpisie, aby informacja mogła dotrzeć do zainteresowanych w odmętach spamu o powrocie i głowackim.

ZAPROSZENIE NA SERVER

#f1 #f2 #motoryzacja
KarolaG17 - Witam, na serverze F1 startujemy z kanałem odnoszącym się do procesów pra...

źródło: comment_16075953471CnQEgSUtOLLamnRNbZsYC.jpg

Pobierz
  • 13
@nabbek: jest wygodny w prowadzeniu i moderowaniu. Wygodnie prowadzi sie rozmowy i komentuję np wyścig. Posiada duza ilosc prostych botów nawet takich zrobionych specjalnie pod F1. Posiada kanały glosowe i opcje strimowania.
@KarolaG17: Chodzi głównie o prezentacje wartościowych artykułów technicznych dotyczacych branży czy publikacji z rąk działaczy na rzecz FormułyStudent, które mogą być/są w pewnym stopniu odzwierciedleniem podejścia do projektowania aut oraz łopatologicznym podejściem do zagadnienia. Na necie można znaleźć dużo gówna, pseudonauki, ale też i dobre, przejrzyste know-how czy tutoriale z których korzystałem min w budowie auta FSAE
jest wygodny w prowadzeniu i moderowaniu. Wygodnie prowadzi sie rozmowy i komentuję np wyścig. Posiada duza ilosc prostych botów nawet takich zrobionych specjalnie pod F1. Posiada kanały glosowe i opcje strimowania.


@KarolaG17: ok :-)