Wpis z mikrobloga

Podsumowując ekspertów wykop pe el

1. Nie spodziewajcie się, że na starych konsolach, z myślą o których gra powstawała od 5 lat, będziecie mogli sensownie zagrać. No co wy, to są stare konsole, czy go się spodziewaliście? Że wam zadziała?
2. Na nowych konsolach, też się nie spodziewajcie cudów, no prośba, one są słabe xDDD
3. PC? Chłopie, masz kartę która jest podana jako rekomendowana do wysokich ustawień i chcesz w to grać? Przecież to oczywiste, że i7-9700K i RTX2060 to zestaw minimum, ty biedaku ty.

No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam cały wykop, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci

#cyberpunk2077
  • 5
  • Odpowiedz
@SKYFander: gra jest po prostu #!$%@?. Staro wygląda czy masz PC czy konsole nowej generacji. Na starych działa #!$%@?. A do tego po prostu się sypie. Pomimo, że nie ma fajerwerków to kiepsko działa.
  • Odpowiedz
@lizakoo: Nie wiem jak działa, komentuję jedynie niektóre wywody, które tu się pojawiły, a gdzie ktoś też pisał, że nowe konsole są słabe, więc co nie ma co się spodziewać sensownej wydajności xD
  • Odpowiedz
@SKYFander: Ja rozumiem, że ludzie bronią tej gry, Redzi umiejętnie budowali hype, więc ciężko jest spojrzeć prawdzie w twarz. Ale jak widzę komentarz w którym autor twierdzi, że debilem jest ktoś kto spodziewał się, że gra będzie działać na sprzęcie na który została wydana, to mi ręce opadają. Marketingowcy całego świata powinni się uczyć od redów, bo oni sobie wyhodowali nie fanów, a wyznawców.
  • Odpowiedz