Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Wyobrażacie sobie co muszą mieć w głowach tacy studenci prawa na pierwszym czy drugim roku kiedy naoglądają się #suits ?

Widzą siebie na szczycie złota 44 w #warszawa czy Skytower we #wroclaw.
Garniak za 10 patyków i sikor za drugie tyle.
Rano golf z Solorzem, później szybka sprawa w sądzie i na błotną kąpiel.
Po południu obwarzanek w budce przy biurowcu, a potem spotkanie z wściekłym Sobiesławem Zasadą:
-
@jmuhha: Rzym? Z tego co pamiętam to najłatwiejszy egzamin na bazie podręcznika Prof Rozwadowskiego. No może Logika Prawnicza Patryasa była podobną bułką z masłem... Poczekaj na KPA :)
Jak ja się cieszę, że rzuciłem te studia w cholerę po 3 roku :)
@jmuhha: pomijając czy to zarzutka, to ja skończyłem to gówno i moja narzeczona też i teraz wiem że wolałbym być fizolem na emigracji niż prawnikiem w Polsce, chyba że ma się rodzinę prawniczą albo dużo szczęścia to wtedy jest git, inaczej #!$%@? za mecenasa za minimalna plus dodatek od stolem (Kraków), zaczynasz zarabiać jakoś sensownie dopiero ok 30 roku życia,

Rynek jest nasycony przeciętnymi prawnikami, prokuratura upolityczniona i mało kto chce
@jmuhha: niby obowiązkowy do studiowania prawa kubek ze Starbucksa jest, ale co to za biedacki laptop? Jak można studiować prawo bez McBooka?

Słabo widzę ten egzamin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: ja tam jak widzę te zielona książkę i jak mi się przypomina egzamin z jednym jej autorów (szanowny prof Dajczak z UAM) to aż mam fleshbacki z Wietnamu xD
@jmuhha: Wyobrażacie sobie co muszą mieć w głowach tacy studenci prawa na pierwszym czy drugim roku kiedy naoglądają się #suits ?

Widzą siebie na szczycie złota 44 w #warszawa czy Skytower we #wroclaw.
Garniak za 10 patyków i sikor za drugie tyle.
Rano golf z Solorzem, później szybka sprawa w sądzie i na błotną kąpiel.
Po południu obwarzanek w budce przy biurowcu, a potem spotkanie z wściekłym Sobiesławem Zasadą:
-
No i zgadnijcie kto kiedyś będzie kimś, a kto nie ;-)))


@jmuhha: ty moze kimś będziesz a może nie, duża część ludzi czekających na cp ma już dawno to za sobą,teraz odcinanie kuponów i relaks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: Ten sposób w jaki ułożyłaś pisaczki, oraz fakt, że potrzebujesz ich tak mało... Obraz moich koleżanek z 6 klasy, nie mogących zapamiętać co to jest ściana komórkowa. Amatorka.
Jak ułożysz zakreślacze na kąt 90 stopni i dołożysz jeszcze jeden (koniecznie zielony) to masz +10 pkt, do zapamiętywania
@krabczy: Mam znajomego, który skończył prawo. Ojciec ma dwie kancelarie i stara się go nie wywyższać jakoś pośród innych, pracuje za standardowe stawki. Ma już 32 lata i robi jakieś max 4 koła na miesiąc + masa tułaczek po Polsce na różne sprawy. Zajebisty majątek w takim razie po tych studiach. On przejmie kancę po ojcu, a co mają powiedzieć ci, którzy nie mają takiej opcji? Top kek, a nie uber