Wpis z mikrobloga

@PanBulka: Zrób przerwę, potem skończ. A następnym razem najpierw naszkicuj i zobacz jak ci się pracuje gdy masz proporcje. :) A jak skończysz wezwij.
@PanBulka: Kurcze, średnio ogarniam świat chyba. :D Nos wydawał mi się nieco za długi + nie do końca idealnie pocieniowany. I włosy nie do końca naturalne, ciemna część jest za ciemna, na kilku powinno odbijać się mocniej światło. Do tego oko można by nieco dopracować, wyraźniejszy błysk w nim dokładniej, odbicie czegoś by się przydało.

Tylko kurcze... czepiam się WIPa... Ta druga pokazana praca jest niesamowita. :) Zawołasz gdy ta skończysz?
@GraveDigger: @okropecznie: możliwe, że już wcześniej wklejałem ;) To Melisa Clark jest

@Axoi: ale to jescze nie koniec ;) lubię skakać z jednego do drugiego, więc czasami coś zrobię do połowy, albo jeszcze nie dopracuje do końca, a już się łapie za jakąś inną część. włosy tak byle jak wyglądają, bo na początku to wszystko było kolorowe, a włosy były czarno-niebieskie. zmienie to jeszcze.
@PanBulka: No właśnie się zreflektowałam że czepiam się WIPa... Sama mam trochę prac do skończenia, chyba dwa płótna stoją i czekają aż coś mnie skusi do akryli. :)

Ta, znam to... W połowie pracy zmiana pomysłu i kawał czasu dłubania aby było idealnie i zamaskować pierwotny. Mi że maluję tradycyjnie jest gorzej. :D
@Axoi: no, na pewno. ja mam 10 warstw i usunięcie czegokolwiek nie jest problemem :P Gorzej tylko jak na złej warstwie zaczynam malować. wtedy mnie taka #!$%@? bierze, że czasami po prostu to zastawiam i już nie dokańczam tego. już kilka takich zaczętych leży i nie sądzę, że kiedykowliek je skończe :(

a pokaż coś swojego ;)