Wpis z mikrobloga

Witajcie!

Dziś na debiut na Wykopie, więc witamy się z Wami solidnym #rozdajo :)

- zostaw plusika

- nagrody (10 zestawów) losujemy w poniedziałek, 14.12.2020

Dla wszystkich zmotoryzowanych mamy 10 paczek kosmetyków samochodowych CleanTech, a w nich:

Interior Dressing - to produkt do zabezpieczania i pielęgnacji tworzyw sztucznych wewnątrz pojazdu takich jak plastik, winyl, karbon oraz guma. Przywraca wszystkim elementom naturalny wygląd dodatkowo zabezpieczając je przed blaknięciem oraz pękaniem.

Inside Cleaner - skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia z plastiku, winylu, tapicerki materiałowej. Czyszczenie alcantary nie jest dla niego najmniejszym problemem. Nie odbarwia i nie pozostawia smug. Inside Cleaner sprawdzi się przy kompleksowym czyszczeniu wnętrza Twojego samochodu. Pozostawia przyjemny, cytrusowy zapach.

Red DeWheel - to środek o neutralnym pH do usuwania głęboko osadzonych zanieczyszczeń metalicznych z powierzchni felg i lakieru. Dzięki żelowej konsystencji produkt utrzymuje się dłużej na powierzchni, co pozwala usunąć nawet bardzo stary i zapieczony pył z klocków hamulcowych oraz lotną rdzę z felg i lakieru.

#rozdajo #motoryzacja #detailing #cardetailing
cleantech - Witajcie!

Dziś na debiut na Wykopie, więc witamy się z Wami solidnym #...

źródło: comment_1607510083AAOQvMyvuwkT1MsuZVM83F.jpg

Pobierz
  • 70
@szczepciu: Natural Look to to jest strasznie przestarzały technologicznie produkt i np. jak kapnie woda, to zostawia brzydkie ślady. Interior tego nie ma. bo jest na bazie wody, plus mozna sterowac (poprzez rozcieńczenie produktu), czy da wykonczenie satynowe, czy matowe.
@cleantech ojj przydałoby się coś do felg xD ostatnio tak się spieszyłem że zamiast Tugi użyłem środka na robale na felgi xD dziwiłem się czemu nie krwawi. Dopiero następnego dnia w nocy przypomniałem sobie co odwaliłem (σ ͜ʖσ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cleantech: oo, witajcie () mam waszą pianę Citrus Foam, na pewno kupię jeszcze kilka produktów bo zbieracie dużo pozytywnych opinii, tak trzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesteście z Tarnowa? Szkoda że nie macie odbioru w magazynie koło Wieliczki, jeżdżę tamtędy codziennie ()