Wpis z mikrobloga

Jak wspaniale jest nie mieć dzieci, i mieć #rozowypasek który też nigdy ich mieć nie chce. W domu cisza, spokój i porządek, żadnych wrzasków, krzyków, i porozwalanych wszędzie zabawek i śmieci, tylko ja i moja ukochana @Sandrinia () Kiedy chcemy to sobie wychodzimy, kiedy nie chcemy to sobie piwniczymi cały weekend i się opierd*lamy, cały czas wolny dla nas, pełny relaks. A i na drobne przyjemności przeważnie zawsze się znajdzie jakiś cash, bo na gnoja nie trzeba wydawać. Tak właśnie trzeba żyć, mówię Wam Mirki, Mirabelki, nie dajcie sobie wmówić że potrzebujecie dziecka jak go nie chcecie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#childfree #antynatalizm #czujedobrzeczlowiek #jestwpyte
Zgrywajac_twardziela - Jak wspaniale jest nie mieć dzieci, i mieć #rozowypasek który ...

źródło: comment_1607498631qWdYZSDKlNRJYtLYE72mzZ.jpg

Pobierz
  • 451
@esci: bo jak co chwila w życiu prywatnym i w internecie full osób wmawia mi takie bzdury, albo namawia mnie na dziecko, podając "argument" że dzieci trzeba (xD) mieć, to już jest to frustrujące. Naprawdę często spotykamy się z falą hejtu z powodu tej decyzji, przecież to nasza sprawa, my nie mamy pretensji do osób, które się rozmnażają, jak koleżanka urodzi to powiem jej miłe słowo, złożę życzenia z dobrą radą,
@krytyk__wartosciujacy:

Nikt nie lubi rozwydrzonych, hałaśliwych gówniaków, ale trzeba mieć zajebiście twardą psychikę, jeśli nie rusza ciebie dziecięca kreatywność, bezinteresowne okazywanie uczuć czy tzw uśmiech bombelka

Czyli jak? widok roześmianego dziecka powoduje grymas na twarzy OPa? @Zgrywajac_twardziela ?

Wywołuje zażenowanie, a jak dziecko jest całe upaprane, czy bezzębne to jeszcze obrzydzenie, a o co chodzi?