Wpis z mikrobloga

Wklejam swoj komentarz z wykopu o jakichs ratach w rtv euro agd. Moze tu wiecej ludzi zobaczy

UWAGA.

jako byly pracownik media expert i neonet zdradze wam prawde o ratach 0%
Jesli cos jest reklamowane, ze raty sa 0% to sa
Jesli sprzedawca mowi ci, ze raty sa 0 ale tylko online - klamie
Jesli sprzedawca mowi ci, ze w tych ratach jest obowiazkowe ubezpieczenie kredytu badz sprzetu to klamie. Ubezpieczenie kredytu nie jest obowiazkowe, mozecie spytac w kazdym banku.
Jesli sprzedawca informuje cie, ZE BANK daje ci taka a taka propozycje rat(oczywiscie z ubezpieczniem) to najzwyczajniej w swiecie klamie. BANK NIE DAJE ZADNYCH OFERT, pracownik wypelnia formularz i to ON WYBIERA linie kredytowa NIE BANK. Warto przy pracowniku zadzwonic do banku w ktorym pisze raty i spytac sie czy bank rzeczywiscie taka oferte do sklepu wyslal.
Oczywiscie dowiecie sie, ze zaden wniosek ratalny nawet nie zachaczyl o ich system bo pracownik poprostu klamie. Teraz patrzcie jak sie bedzie wil i probowal wykrecic z tego co mowil.

Polecam poprosic sprzedawce o regulamin akcji raty 0% ewentualnie samemu sobie wydrukowac ze strony sklepu w ktorym aktualnie kupujecie. Jak byk w kazdym regulaminie RRSO 0% odsetki 0%.
Jesli sprzedawca dalej sciemnia to mowicie, ze zaraz bedziecie dzwonic na policje bo to najzwyklejsza proba oszustwa jest. (BO JEST) Mozecie poprosic kierownika sklepu i jesli on dalej bedzie klamal w zywe oczy ze raty 0 to nie raty 0 to poproscie o rozmowe z jego przelozonym, kierownikiem regionalnym. Zazwyczaj slowo policja wystarcza i nagle raty 0% jednak sa dostepne. Mozecie tez zadzwonic na infolinie internetowa i opisac sytucje. Na infolini sklepu wam powiedza ze macie prawo do takich rat bo macie :)

Nie dajcie sie robic w #!$%@?. Przez te wszystkir lata ktore spedzilem w jednym i drugim sklepie bylem swiadkiem jak oszukano setki jesli nie tysiace ludzi. Kasa z wymuszonych ubezpieczen to oszstwo na grube miliony PLN.

Jesli juz wywalczyliscie te raty to teraz czeka was kolejna pulapka. Pracoenik bedzie za wszelka cene chcial zbic ilosc rat do jak najnizszego poziomu , 10 lub mniej, bo to najbardziej korzystne dla sklepu jest. Nie zawacha sie sklamac, ze bank da raty zero ale tylko 10 badz mniej. W takiej sytuacji telefon do banku przy pracowniku i dowiecie sie o kolejnym klamstwie :)

Jak to jest, pewnie sie zastanawiacie, ze bank daje cos za darmo, czyli raty 0%. Otoz bank jak to bank nigdy nie daje nic za darmo. Klient dostaje raty zero ale TO FIRMA PONOSI KOSZTY TAKICH RAT. Dlatego zalezy im, zeby jak juz daja te raty, to okres byl jak najkrotszy bo mniejsze odsetki z tego placa.

Nie pamietam jak w media expert, ale w neonecie kierownicy regionalni sa j?@#ni jesli nasycenie rat 0’% w miesiacu jes wieksze jak 30%!!! k%!#a czaicie? Caly asortyment prawie jest w ratach 0 a sprzedawcy nie moga ich sprzedawac. Bywaly sytuacje, ze przychodzily maile od dyrektorow zakazujace sprzedazy rat 0 bez konsultacji z regionalnym. Tak jakby k%!#a to on byl bankiem i decydowal kto dostanie raty a kto nie.

Mam nadzieje, ze bogatsi o ta wiedze nie dacie sie wiecej razy oszukac. Jesli jednak jakims cudem dostaliscie raty 0% z ubezpieczeniem kredytu to macie 2 tygodnie chyba zeby sie przejsc do banku i zrezygnowac z ubezpieczenia. Jesli dostaliscie w zerowkach ubezpieczenie sprzetu to macie miesiac czasu, zeby napisac do ubezpieczalni o rezygnacji z ubezpieczenia.

Mam szczera nadzieje, ze kiedys jakad prokuratura utrze nosa tym firmom jak media, neonet czy rtv euro agd bo u nich takie same naciski sa. OSZUSTWO NA GRUBE MILIONY PLN W BIALY DZIEN k%!#A I NIKT SIE TYM NIE INTERESUJE. Nie przesadzam

Sorry za bledy pisze z telefonu.

#oszustwo #raty
  • 132
  • Odpowiedz
@espen dlatego ja jak biorę to tylko załatwiam to online, 20 minut i raty załatwione bez żadnego pierdzielenia się z tymi śmiesznymi konsultantami. Ubezpieczenie po drodze odznaczam i po sprawie
  • Odpowiedz
dlatego bardzo fajnie ze przy okazji covidu dużo sklepów i samo allegro (allegropay) wprowadziło raty0% przez internet. I to takie prawdziwe przez internet nie ze za 5 dni kurier przyjdzie z papierami, nie nie. Formularz cyk, suwak ilość rat cyk, potwierdzenie tożsamości blikiem 1 zł cyk, zapłacone i czeka na wysyłkę. Omijam każdy sklep który jeszcze tego nie oferuje i idę do konkurencji która tak sprzedaje. Polecam ten styl zadłużania się.
  • Odpowiedz
@Dlaczegowytrujecieludzi: w Neonet wszystko praktycznie. Najlepiej wejdź na stronę i sprawdź czy dany produkt ma takie raty. W sklepie mów, że chcesz raty zero. Jak ci będą wypisywać to powiedz że chcesz zobaczyć symulację rat. Będziesz tam widział taką listę gdzie będzie rozpisany Twój zakup a ciut wyżej powinno być coś takiego jak takie małe okienko wyboru z magicznym oznaczeniem SCB.Zielona. jest to linia kredytowa jaką ci ustawiają żebyś nie dostał
  • Odpowiedz
@enron tam nie ma kogos od telewizorów, oni wszyscy wciskają co im każą, ich nie szkolą osobno na telewizory, osobno na lodówki a osobno na zmywarki. No ale żyj w swojej naiwności dalej.


@Stragan: jasne, lepiej ode mnie wiesz z kim i o czym rozmawiałem 490
  • Odpowiedz
@Dlaczegowytrujecieludzi: nie ma za co. Mam nadzieję, że co raz więcej ludzi będzie brało to co chce w sklepie w normalnych ratach. Tak swoją drogą to mam nadzieję, że trafisz na jakiegoś starego pracownika, który zjadł zęby na sprzedaży w Neonet. Takie osoby to największe łajzy w sklepach, które za ciut większą premię sprzedałby matkę. Wszelkie wmawianie ci, że musisz wziąć ubezpieczenia, że warto nakleić folie na ekran to bzdura. Aha
  • Odpowiedz
@Dlaczegowytrujecieludzi: no to jazda z Neonet. Śmiało możesz od nich wyrwać wszystko w dobrej cenie na ratach. Kwestia tylko, żeby mieli coś co cię zainteresuje. Nie daj się wmanewrować w Samsunga bo on ma gorsze wykonanie jeśli chodzi o możliwość wymiany łożysk w pralce. LG jest jedynym bodajże produce ten który w każdej pralce pozwala na to bez większych problemów.
  • Odpowiedz
@espen: Próbowałem w rtv euro agd robić raty 0% przez neta, w banku w którym mam u nich jedne raty spłacane szybciej, po 3 minutach negatywne i oferta z innego klikam zobaczyć ofertę rrso 22% xD walcie się chciałem jeszcze raz w poprzednim banku z innymi ustawieniami patrzę a tam kużwa po wejściu w drugą ofertę magicznie znikają wszelkie możliwości zmian w zamówieniu włącznie z jego anulowaniem xD. I tak sobie
  • Odpowiedz
@Fitek22: to tak dopowiem tylko zamówienie na infolinii anulowane w międzyczasie w spółce córce Oleole złożyłem zamówienie i raty 0% bez odroczenia spłaty przeszły bez problemu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz