Wpis z mikrobloga

GRYOnline.pl – 9/10
Gameblog.fr – 10/10
GamesRadar+ – 10/10
God is a Geek – 10/10
TheGamer – 5/5
Windows Central – 5/5
Stevivor – 9,5/10
Gamestar.de – 91/100
Eurogamer Italy – 9/10
IGN – 9/10
PCGamesN – 9/10
ScreenRant – 4/5
Trusted Reviews – 4/5

wykop
2/10

wnioski wyciagnijcie sami

#cyberpunk2077
  • 53
  • Odpowiedz
Recenzenci 10/10, a gracze bardzo szybko zweryfikowali...


@Mathas: tylko że w przypadku TLOU2 nikt się nie czepiał słabego gameplayu. Większość narzekania było na słabą fabułę, która zawiodła oczekiwania.

Niektórzy nawet mówili, że w grze, która ma uczyć, że zabijanie i zemsta jest zła, zabijanie jest zbyt satysfakcjonujące.
  • Odpowiedz
wnioski wyciagnijcie sami


@xplojd: Wnioski są takie, że Wykop to źródło ekspertów i najbardziej pewnych informacji. Inne strony kłamią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wrath_of_the_Tyrant: mi się akurat TLoU2 podobało (choć ten polit-poprawny przekaz był tak żenujący i nachalny, że aż momentami śmieszny) ale gameplay to dalej drewno jak w jedynce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znamienne jest, że całego gameplaya (z tych nowych elementów) zapamiętałem głównie to, że strzały nas mogły obalić (fajne) i świetną animację lądowania na nierównej powierzchni, gdzie bohaterka na chwilę traciła równowagę. Raz jeszcze zrobiłem akcję niczym
  • Odpowiedz
@xplojd: xD słuchać się wykopków to w zimę w sandałach :P a na serio - już to gdzieś pisałem - zleciała się masa hejterów/ trolli, pewnie proporcjonalna do hype gry; będzie patch, wtedy pogadamy
  • Odpowiedz