Wpis z mikrobloga

Jaki jest orientacyjny koszt poprawy charakteru tak jak na zdjęciu poniżej?

sobie liczę ile muszę odłożyć i póki co mam na liście 20 tys. za poprawę osobowosci w postaci likwidacji zakolactwa.
Myślę jeszcze nad nosem, bo jest koślawy, no i może jeszcze linia szczęki, ale to tak tylko z ciekawości pytam, zobaczę jak wygląda naturalnie jak zjadę z tłuszczu twarzowego.

#blackpill #przegryw #pytanie
LajfIsBjutiful - Jaki jest orientacyjny koszt poprawy charakteru tak jak na zdjęciu p...

źródło: comment_1607318041xDNKM2Lc5R9eSjXTuLEF2h.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: o boże, o kur... Znalazłem
Korekta nosa
2 dni (jakieś 600zl za pobyt)
Zabieg 19.000 zł

Plastyka korekcyjna nosa wykonywana jest w celu:
– zmiany kształtu czubka nosa (oper. części chrzęstnej nosa),
– korekcji kształtu nosa poprzez redukcję wielkości, usunięcia garbu kostnego, wymodelowaniu szkieletu chrzęstnego bądź kostnego,
– korekcji skrzywienia przegrody nosa (trudności w oddychaniu)

Każdy z zabiegów może być wykonany oddzielnie w zależności od celu operacji i efektu jaki
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: wrzuć fotę przed i po, nie przejmuj się opinią innych jeśli ty się źle czujesz z tym jak wyglądasz, a są mozliwości żeby to poprawić to zrób to, tylko nie przesadzaj ma to wygladac naturalnie.
  • Odpowiedz
@dewanderer: bo normictwo swoich gównoporad nie pisze po to by faktycznie komuś pomóc tylko po to by się poczuć lepiej, że komuś pomogli. W momencie gdy dostają w mordę tym, że realnymi poradami co można poprawić jest całkowicie co innego zaczyna się skowyt i obrażanie, typowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful:

20 tys.(...) ikwidacji zakolactwa

Licz 30.

bo jest koślawy,

U faceta to nie jest wada, a czasem nawet zaleta. Daruj sobie to.

linia szczęki,

Plastyka brody wg google to koszt od 4 do 22 tys pln.
  • Odpowiedz