Wpis z mikrobloga

Jak do 18:30 nie rusza serwery project diablo to robie rozdajo paru itemkow, nic szczegolnego ale mam
- shako
- hoto
- stone 2600+ def
- spirit crystal sword 35fcr
- spirit monarch 15ed 171def 31fcr
- ok. 10 worldstone costam
- 2x gul rune
- 2x ele druid skiller

Nie bede gral w cos, w co nie moge grac w jedyny spokojny dzien tygodnia bo nie dziala.

#diablo2 #projectdiablo2
  • 43
  • Odpowiedz
@SiemaNagor: ps. ja byłem świadomy że to jest beta i nie chce mi się użerać z problemami dlatego świadomie nie zaczynałem teraz gry tylko czekam aż już będzie "oficjalne" wydanie
  • Odpowiedz
@SiemaNagor wiń za to dupperow, ktorzy nawet na modach musza psuc gre innym ludziom i dupuja hry w nieograniczonej skali. Devowie chca zapobiec #!$%@? ekonomii i przedewszystkim robia to w weekend kiedy maja czas, bo maja w tygodniu regular joby. Nie czaje #!$%@? sie do gosci, ktorzy poswiecaja wolny weekend naprawiajac darmowego moda XD
  • Odpowiedz
@melepete ja na poczatku gry biegalem pita, ale nic mi tam nie spadalo, no moze raz ohm, ale to slaby loot na ponad 150 runow. Od kiedy jestem w stanie robic sanktuarium w mniej niz 4 minuty to chodze praktycznie travincal, mef i sanktuarium. Nie gralem jakos mega duzo, ale w sanktuarium spadl mi ber, 2x sur i cham, na travi lo i vex.
  • Odpowiedz