Wpis z mikrobloga

Sam się nie spodziewałem, że będę jeszcze coś rozbierać, bo w ostatnim czasie uznałem swoją kolekcję za prawie kompletną w stosunku do swoich potrzeb a rozbiórki mocno mi się przejadły, jednak w tym wypadku zrobię wyjątek.

Zazwyczaj swoje zachcianki perfumowe spełniałem dość szybko, wyjątkiem od reguły był Xerjoff Join to the Club - Don. Kiedy pierwszy raz powąchałem go w Perfumerii Quality, natychmiast trafił na moją listę must have. To były pierwsze perfumy, które tam się znalazły i jedyne, które spędziły na niej ponad rok.
Przed zakupem powstrzymywała mnie tylko i wyłącznie cena wahająca się od prawie 9 do kilkunastu złotych za mililitr. Straciłem nadzieję, na zakup w normalnej cenie, ale jak się okazało, cierpliwość popłaca. Nadszedł wreszcie ten moment... Udało się i cieszę się z tego powodu niezmiernie, bo to taki trochę mój gral.

Zrób sobie prezent na Mikołajki :D

Xerjoff Join to the Club Don - 6,7zł/ml!

https://www.fragrantica.com/perfume/Xerjoff/Don-26709.html

Niespotykane połączenie nut, idealne na nadchodzące miesiące. Wszystko podane w bardzo bogaty i wysokojakościowy sposób, jak to u Xerjoffa.

Szkło: 3zł
Paczkomat: 13zł
Odbiór: Wrocław
Możliwość odłożenia na kupkę

#rozbiorka #rozbiorka71 #perfumy
FELIX90 - Sam się nie spodziewałem, że będę jeszcze coś rozbierać, bo w ostatnim czas...

źródło: comment_1607173473Vdrxsu56HJU07T3Xc0w7s5.jpg

Pobierz
  • 19
Zrób sobie prezent na Mikołajki :D


@FELIX90: xD Coraz lepszy marketing widzę na tym wykopie. Jeszcze trochę, a rozbiórki będą miały świąteczne reklamy w tv/radio gdzie laska drze morde ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Podeślesz listę na PW?
Makao, po makale.
Plusowane przeze mnie wpisy są na liście, rozliczenia podeślę potem.

@malani:
Marketing, nie marketing. W takiej cenie na facebooku rozlałbym go w 5 minut nie pisząc nic ale wolę się podzielić z Mirkami. Dla mnie już sama możliwość zakupu za tyle jest prezentem.
nigdy nie mam listy a wszystko co mam do odlania zawsze jest w poście ( ͡° ͜ʖ ͡°). Don też już