Wpis z mikrobloga

Nie mam już sił do tej k*rwy... Sprzedałem swoją niemiecko-hiszpańską hybrydę i z tego co mi zostało w klubie skleiłem na start taki skład jak widać na zdjęciu. Teraz mam 300-350k do wydania. W co iść? Myślałem żeby kupić Sona, Joe Gomeza, Pogbę i Walkera. Na wszystkich raczej nie wystarczy, ale ostatniego z nich mogę kupić w najbliższej przyszłości. Dobry pomył czy iść w coś innego?
#fut #fifa21
Pobierz gruszkaofficial - Nie mam już sił do tej k*rwy... Sprzedałem swoją niemiecko-hiszpańs...
źródło: comment_1607163719dMdQkeWPsIOdsSmAmrcAw8.jpg
  • 10
@sovas: W tej grze im masz lepszy skład tym gorsze wyniki. Grałem składem węgla i papy i na luzie po 20-25 meczach wbijałem przynajmniej gold 3. Teraz wszedł Mane IF, Werner, Crespo, Salah, Bruno Fernandes, VVD i Gomez. I zgadnij co? Grają jak zmuleni, gorzej od składu słabego z Bundesligi z Haalandem i Hwang Hee Chanem na szpicy
@sovas: Calvert-Lewinem też gra mi się całkiem nieźle. Ostatnio gram tym ustawieniem, które widać na screenie.
To może na początek kupić Pogbę, Joe Gomeza i Walkera? I może kogoś za Bale'a, bo nim jakoś słabo mi się gra.