Wpis z mikrobloga

tak wygląda jedna minuta warta 790zł kary

(o ile służby skontrolują i nie uznają wydruku/opisu)

takie tam #drogipamietniczku #ciekawostki od #trzymaczkierownicy, trochę o #ciezarowki, trochę o #tachograf.

Trochę o #gdzietetirytaksiespiesza chociaż tym razem nikt mnie nie poganiał, ani nikt nie blokował.

bekaztransa ani zycietruckera tagować chyba nie ma sensu, bo dla nich to żadna nowość
totalski - tak wygląda jedna minuta warta 790zł kary

(o ile służby skontrolują i n...

źródło: comment_1607151674ch4besWH7GOaQmaFRp1zSV.jpg

Pobierz
  • 37
@totalski: Chłopie, nie zrobiłeś pauzy dzielonej 17 + 29 nie daje Ci 46 minut odpoczynku!!!

Pauza dzielona ma wynosić minimum 15 minut na pierwszym postoju oraz co najmniej 30 drugim na drugim, gdzie zawsze odpoczywa się o 2 - 3 minuty dłużej niż rozporządzenie o czasie pracy kierowcy przewiduje.

Inspektor Ci nie wyjaśnił, że nie wykonałeś poprawnie odpoczynku?

@bojesiewody: Wyjaśniłem o co chodzi OPowi
Wyjaśniłem o co chodzi OPowi


@ExitMan: tylko po co. ja to wiem, wrzucilem innym jako ciekawostkę. ps. jaki inspektor??

powód był zupełnie inny, ale za długo by pisać, a ty nawet tak prostego wpisu nie przeczytałeś ze zrozumieniem
tak wygląda jedna minuta warta 790zł kary

tylko po co. ja to wiem, wrzucilem innym jako ciekawostkę. ps. jaki inspektor??


@totalski: Skąd wiesz ile Ci dowalą kary za to?

Nigdy nie miałeś kontroli ITD?
i to program od razu tyle naliczył. ale o tym też napisałem!


@totalski: Niby, gdzie to napisałeś?

CAŁA TWOJA WYPOWIEDŹ/WPIS

tak wygląda jedna minuta warta 790zł kary

takie tam #drogipamietniczku #ciekawostki od #trzymaczkierownicy, trochę o #ciezarowki, trochę o #tachograf.

Trochę o #gdzietetirytaksiespiesza chociaż tym razem nikt mnie nie poganiał, ani nikt nie blokował.

bekaztransa ani zycietruckera tagować chyba nie ma sensu, bo dla nich to żadna nowość
@ExitMan: czemu manipulancie pominales to co w nawiasie?? nie masz honoru, to się juz wiecej nie osmieszaj, tylko przepros i wyjdz

ps w chwili twojego wpisu wpis dodany ponad 10 minut temu, czyli nie mialem juz mozliwosci jego edycji. (Tak uprzedzajac rozwój wypadków, że jesli bedziesz sie dalej szmacic, to mi zarzucisz że przeedytowałem)
coraz agresywniejsze te wykopowe ujadacze :)

Dopsz. wyspalem sie, z dziećkiem pobawiłem, sniadanko zjedzone, w kanapki i kawe wyposażony zostałem, czas w drogę: 20min na baze, odpalic klamota, pewnie drugi raz dzis oskrobac szyby, 2h jazdy na rozladunek (chyba ze znowu jakis farbowany niemiec bedzie mnie uczyl jak sie u niego po landowkach jezdzi), powrot, weekend do wtorku. W poprzednim do pelnego 3h zabraklo, wiec ten weekend wypada zrobic regularny.

Fajnie jest
@totalski: A tak powaznie to wspolczuje. Pilnuj bardziej bo z ta Francja to powaznie Ci pisze :) Tachograf Ci MUSIAL migac pozniej jak przekroczyles 4.30 jazdy i trzeba bylo stanad w ciagu 15 minut obojetnie gdzie.

Dostales BARDZO NISKA KARE.
@totalski: Chyba bym się tępym narzędziem #!$%@?ł gdyby mi kiedykolwiek przyszło po Polsce jeździć ciężarówką i użerać się z ITD, naprawdę zajęcie dla masochistów.