Wpis z mikrobloga

Najbardziej w takich filmach szkoda rodziców, którzy zapieprzali pół życia żeby dziecku niczego nie zabrakło, a później staje przed nimi taka wyhodowana przez social media julka fanatyczka, która rozmawiając o murzynach wpada w płacz i histerię, bo coś tam 200 lat temu byli źle traktowani i ona najchętniej by im wszystko oddała. To już nawet nie jest śmieszne, to jest dramat. A będzie jeszcze gorzej.

#bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #bekazpodludzi
s.....j - Najbardziej w takich filmach szkoda rodziców, którzy zapieprzali pół życia ...
  • 30
@chwed: Gówno prawda. Możesz wpajać dziecku zasady i wartości dzień w dzień nawet przez 15 lat, ale i tak otoczenie w którym znajdzie się w okresie dojrzewania wywrze na nim taką presję, że zmieni mu poglądy, postrzeganie świata i życiowe nastawienie o 180 stopni w zaledwie tydzień. Takich przykładów chociażby z licbazy znam dziesiątki.
@sebsossj: jezeli dziewczyna nie ma racji, to wystarczy ja zaorac argumentami.

Mozna z dzieckiem zapisac sie na kurs historii, albo nawet usiasc przed TVikiem i obejrzec jakis dokument historyczny.

Przeciez to dobrze ze dziewczyna ma jakies zainteresowania, wlasne poglady i odwage do ich gloszenia.

Ja za nastolatka mowilem rodzicom ze Hitler nie wiedzial o holokauscie i ze za Hitlera Gorole placili mniejsze podatki i jakos z trgo wyroslem [
@sebsossj: nie no , pojdzie na studia za 50k USD roczniex 4lata na liberal art, za ktore studia zaplaca rodzice, zostanie socjolozka od rownouprawnienia i dyskriminacji systemowej dindu , a to wszystko na uczelniach gdzie żydowscy wykladowcy dominuja- white qulity , BLM, antysemityzm etc
@sebsossj Tylko to się nie działo jakieś 200 lat temu, a nwet dziadkowie byli prześladowani za kolor skóry. O co Julce chodzi to, że jej matka ma możliwość #!$%@? przez całe życie, na co osoby czarnoskóre, np. przez braki w edukacji, albo kryminalną przeszłość nie mogą sobie pozwolić. Ten łatwieszy start.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebsossj: nie wiem może nie nadaje się do bycia ojcem. Po pierwsze nigdy nie chciałbym córki. Kary za #!$%@? były by proste, zabieram telefon, zmieniam hasło wifi. Jakby to nie działało to kwarantanna w pokoju. Jak by się ciepła to pas
@sebsossj:

Ale przecież w tej dyskusji nawet nie chodzi o żadnych Murzynów, to jest tylko pretekst :).

Dzieci w wieku ~15-16 lat po prostu tak mają, że uważają, że ich rodzice som gópi. Bunt, podważanie autorytetów, ja-wiem-lepiej i tak dalej.

W zależności od okresu w historii i miejsca na świecie - jedni w tym czasie będą na złość zapuszczać włosy, inni w tym samym celu ogolą je na łyso i będą