Wpis z mikrobloga

@Chrubek: Jeżeli chcesz mieć drugi alternatywny bank to musisz sobie określić najpierw do czego on będzie Ci potrzebny. Apka to jedna z wielu składowych, w większości banków da się zrobić podstawowe do życia potrzebne czynności bez problemu ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZarabiajnaBankach: no właśnie ten bank będzie mi robił za podstawowy bank, więc przelewy, płacenie karta, blik , wypłaty itp. chociaż muszę też się zorientować jak z opłatami, za prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów itp
@szikagobyk: @Szynk44: @johnq: zamiast pisać bzdury najpierw radzę szukać testów, recenzji, publikacji pytać po znajomych a dopiero werdykt na chłodno a nie najlepszy X bo ja mam X. bleh, dzieci drogie na to trzeba by poświęcić czas a to już Was przerasta, idźta grać w GRY i wykop przeglądać
@johnq: moje zdanie to publikacje, recennzje testy bo chcę mieć szeroki wachlarz poglądu na sytucję bo nie znam się na wszystkim a są osoby mądrzejsze ode mnie i wole się kierować ICH zdaniem niż swoim na które nic nie wiem, za to Ty swoje uważasz za 100% pewnik nie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@firis: dorośniesz do tego, że idziesz kupujesz i masz wywalone co jest w środku powiedzmy tego dysku, ma działać i już. a nie bryndzlowac się bo mój ma kości mlc a tamten tlc itp