Wpis z mikrobloga

@Tasde: Ale wiesz że jeśli chodzi o MM hunterów to tak było przez większość BFA? Od dawna każdy musiał to sobie wkalkulować, nie tylko preje. DoT, LoS i healujesz. Odpałka, ta co nie pozwala Ci zginąć, nie pamiętam nazwy - guardian angel? Zachowujesz ją na resonating arrow, bo wtedy nie dasz rady LoS-ować. Jak najszybciej zbaituj countershot na fake casta, bo u MM najgroźniejszy jest open - najlepiej podczas gdy castuje
@Boreas_Linvail: Kolego, ale ja nie gram aren tylko BG, na BG nie masz kalkulacji i obliczania kto i skąd cie atakuje czy wyczekiwania momentu żeby się z takim jednym typem rozprawić bo dookoła bije się masa osób. To powinno po prostu być niewykonalne aby kogoś na równorzędnym poziomie w PvP zabić jednym hitem.
@nairoht: No co tam mówiłeś? :) Poza tym, sniper shot chyba nie może critować?

@Tasde: https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/tyrande/artemiisa - jak taki hunter strzelił Ci 14k, to jaki Ty masz ilvl? :) Mój kolega ma 174 i jego max to 9k, na kimś porównywalnym z nim. Sugeruję podbijać ten nieszczęsny ilvl, ogarniać więcej versatility i nosić set dwóch pvp trinketów podbijających efekt versa o 40%. I ładne "dziękuję" za pomaganie hordasowi, proszę ;]
@Boreas_Linvail: ludzie nie czają że nie w pvp muszą mieć set trinketów wchodzą w jakiś itemach z hc i dziwią się że hunterzy mają zabawę bo w sumie zabawnie się zabija na 2 skille wiem z autopsji xD, mając 181ilvl mogę siać zniszczenie
@zieloony: dt na rapidzie uzywa sie w zasadzie tylko jak masz trick shoty na aoe, tak to aimed jest mocniejszy przynajmniej jezeli o pve chodzi w pvp nie wiem, ale nie sadze bo to 1 target jest.
@zieloony: @nairoht: W PvP zawsze bierze się careful aim, który całkowicie przesądza w tej sprawie. Jedyna sytuacja w której DT użyłbym na rapid fire to jeśli w środku walki z celem poniżej 70%hp wróciłby mi cooldown DT... Albo kiedy faktycznie potrzebne jest duże aoe - ale w PvP ciężko znaleźć usprawiedliwienie dla takiej akcji. Prawie zawsze nawet jak jest duży kocioł pod jakąś flagą, warto stargetować healera który stoi gdzieś
@Boreas_Linvail: Przeczytaj tego loga dokładnie. Jak widzisz moja dota leczy mnie za 0 hp co oznacza że jestem na full, potem dostałem za 515, 174 i bułę a potem umarłem. Najpewniej tej buły log nawet nie ogarnia, ale jak łatwo policzyć, #!$%@?ło mnie na strzała.
@lubie-solnik: Nie wiem czy ogarniasz, ale tydzień temu była premiera dodatku i lepszego sprzętu mieć nie będziesz. Full pvp-set daje 13%.