Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki z #rzeszow
Tak sobie siedze w kolejce do krwiodawstwa)(do którego mocno zachęcam) i chialbym was zapytać o opinię jak według was jeżdżą kierowcy z Rzeszowa na tle innych miast na przykład Krakowa?
  • 11
@xDyzio W Krakowie te ulice(2 pasmowe) są takie wąskie, np Wielicka i jakoś nie mam obawy że mi ktoś nagle wbije bez kierunku na mój pas...w Rzeszowie przy mega szerokich pasach ciągle czuję obawę że ktoś sobie nagle zmieni pas nie patrząc w lusterko.(oczywiście doświadczałem tego w Rzeszowie masę razy więc może stąd obawa) Pozatym w Krakowie nie na problemu z jazdą na suwak czy z wpuszczaniem kierowców na sąsiednii pas, w
@xDyzio: absolutne dno
zero dynamiki jazdy, nieumiejętność jazdy na suwak, hamowanie bez powodu (w tym przed zielonym światłem), ślimaczenie się 30-40 km/h na pustej drodze, blokowanie lewego pasa poprzez jazdę równo z autami na prawym pasie, masa samochodów niewyposażonych w kierunkowskazy, wyprzedzanie przed pasami tylko w celu nagłego wyhamowania przed przejściem dla pieszych, absolutny brak wiedzy nt. poruszania się po rondzie, namiętne wymuszanie pierwszeństwa poprzez wyjeżdżanie na drogę i przyspieszenie do
@xDyzio: kierowcy osobówek to jeszcze do przeżycia ale to jak jeżdzą kierowcy mksów i mpków to woła o pomstę do nieba ( ͡° ͜ʖ ͡°) SOP ma więcej pokory od nich ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)