Wpis z mikrobloga

Mireczki w nawiązaniu [do tego wpisu sprzed prawie 3 lat](https://www.wykop.pl/wpis/28771221/zeby-madrosci-no-#!$%@?-madre-w-#!$%@?-chyba-ktorys-z/) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba się zaczęło- #!$%@?łem 400+200mg ibuprofenu, po którym mi zawsze wszystko przechodziło, a teraz mimo tego i tak żuchwa dalej napieprza, jakbym zgryzł kamień albo zawadził się młotem. Taki tępy ból od tyłu żuchwy promieniujący na cały prawy dół. Jestem umówiony na środę, ale liczę że jakoś to rozchodzę ¯\_(ツ)_/¯
Życzcie powodzenia, bo to serio zaczyna #!$%@?ć.

#zeby #dentysta ##!$%@? ##!$%@? #gorzkiezale
tellet - Mireczki w nawiązaniu do tego wpisu sprzed prawie 3 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba s...

źródło: comment_1606774511eK6SkCooR6IC4O3ITuR3yW.jpg

Pobierz
  • 17
@dlaczegoJA: Nieee, jak to odkryli to powiedzieli, że dopóki się nic nie dzieje, to nie ruszać, bo głęboko w żuchwie siedzi, trudny zabieg i w ogóle chciałbym jeszcze językiem poruszać, ale właśnie się zaczęło dziać... U mnie każda ósemeczka takie fikołasy odwala, tyle, że ta konkretna siedzi jakoś cholera wie gdzie i do tego nisko.
A teraz się umówiłem do swojego dentysty, tyle że gość jest turbozajebisty i ma pozajmowane
@rail_man: ohui, no to muszę usunąć się w cień- to są dziewiątki, czy siódemeczka takiego fikołasa wywinęła?
U mnie na ten moment chyba robole od wznoszenia poszli na fajrant, bo przestało boleć tak mocno ¯\_(ツ)_/¯, choć już sprawdzałem te "dłutowanie leżącej ósemki" i im częściej spoglądałem na cenę, tym bardziej bolał mnie portfel, a mniej ząb ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tellet: siódemka walnęła trikołasa fikołasa. U mnie podliczyli samo zajęcie się tymi dwoma zębami (oba do wyrwania) i uzupełnienie ubytku po nich (który byłby ogromny) na 2k, więc trzymam kciuki przez następne 50 lat, żeby nic się nie działo
@rail_man: Najlepiej, że ja w listopadzie właśnie sobie chodziłem do dentysty praktycznie co tydzień, bo a to usuwanie kamienia, a to kurna ugryzłem jak debil jakiegoś orzeszka, że mi się dwójka odszczypała, a to jakieś duperele, więc za listopad jestem ~1k w zęby. To teraz ta atencyjna szmata jeszcze sobie wybrała termin w sam raz dla siebie, pod choinkę będę miał być może zęby...
Polecam żarcie lodu, może być taki prosto z zamrażarki, choć najlepiej działają takie kostki do drinów bo tak nie odmrażają i można je z powrotem wrzucać do schłodzenia.
@tellet Ile masz lat? Mam identyczną sytuację i mój dentysta też powiedział mi, żebym czekał ile mogę, bo mam bardzo skomplikowany przypadek i ósemka leży na nerwach. Ale trochę się obawiam, że zacznie się psuć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Fengson: @rail_man: @Lofzug: Uwaga uwaga, mam ważny komunikat xD
Nie wytrzymując z bólu, zapakowałem dupę do auta i pojechałem do stomatologa 24h.
Diagnoza - to nie ósemki!
Lecz górna prawa szóstka, która uwierała mnie od soboty i w której sprawie miałem iść w środę. Stan zapalny, gówno się rozlało i promieniuje. Dostałem strzała i propozycję albo zatrucia zęba z leczeniem kanałowym, albo do domu i jutro czyli dziś
@tellet: jak ci sie ta osemka miesci obok siodemki? wchodzi do polowy, ale korzen siodemki nie jest ruszony ani wypychany, ta osemka rosnie poziomo i w bok omijajac zeba obok? #!$%@? jak? XD
@Chehu: Ta ósemka jest chyba na zewnątrz.
@Fengson: @rail_man: @Lofzug: Bąbelki pomyślałem że Was poinformuję - po leczeniu kanałowym jak ręką odjął. Praktycznie sekundę po podaniu znieczulenia i rozwierceniu dziada, ciśnienie w zębie zeszło i raz dwa sześć świat znów nabrał kolorów. Zero bólu.
Ktoś teraz powie "Co ty pieprzysz za farmazony tellet przecież kanałowe to tam zatruwanie zęba, tygodnie czekania itede".
Otóż nie - nie