Wpis z mikrobloga

Śmiech na sali z tym goodie, transakcje na wysokie kwoty (500zł+) nie naliczają się, po zgłoszeniu ich ręcznie czekam drugi miesiąc na akceptację i nic xd, nie wspomnę o tym że przy zakupach za 3500zł transakcja została odrzucona z enigmatycznego powodu "Przypisanie do innej strony" xD

Spytam więc tu, polecacie jakąś realną alternatywę? Klasycznie głównie Ali, allegro, pyszne, jakieś polskie sklepy z elektroniką i tak dalej, bo tutaj nie ma czego szukać 
#goodie #cashback
  • 8
@RudyLis: Najczęstsze powody odrzucenia przez sklep transakcji to: dokonanie zakupu, nie będąc zalogowanym w goodie lub nie przejście bezpośrednio z goodie do sklepu (przez różowy przycisk „przejdź do sklepu”).
Jeśli dodałeś produkt wcześniej do koszyka lub użyłeś w trakcie zakupu kodu rabatowego spoza goodie lub finalizacja zakupu nastąpiła bezpośrednio ze strony sklepu, a nie z goodie, cashback nie zostanie naliczony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl: szkoda na Was czasu. Jak wytłumaczycie zaliczenie tylko części produktów z koszyka? Wszystko zawsze kupowane tą samą metodą. Zaliczanie u Was to wielka loteria, ale aż tak źle to jeszcze nie było. Na 16 listopadowych transakcji zaliczone tylko.. 3
()

A reklamacje z przyznawaniem najmniejszego procentu cashbacku czyli groszy to śmiech na sali.. Robi się powtórka planetplus (°°
@mistejk wypłaciłem od nich ponad 1100 zł i nie miałem póki co nic odrzucone, kilka razy coś ręcznie zgłaszałem i też akceptowali, dla porównania na planetplus czy goodie kilkanaście odrzuceń
@Goodie_pl: to jest ściema z tym "dokonanie zakupu, nie będąc zalogowanym w goodie lub nie przejście bezpośrednio z goodie do sklepu (przez różowy przycisk „przejdź do sklepu”)." gdyż i te transakcje są źle naliczane bądź odrzucane po jakimś czasie. Dlaczego ściema? To proszę sobie zarejestrować jakąś wyimaginowaną transakcję z 01.12.2020 z Allegro z dowolną kwotą - Goodie_scam jej nie przyjmnie, gdyż wtedy nie logowałeś się na Goodie, bądź nie wchodziłeś w
moj-login123456 - @Goodiepl: to jest ściema z tym "dokonanie zakupu, nie będąc zalogo...

źródło: comment_1607535036yGhDKaCt24pfqdo7bqXsPO.jpg

Pobierz