Wpis z mikrobloga

#lego

Jeśli ktoś poluje na 60198 - pociąg towarowy to polecam aktualną promocję na amazon.de.

Można wspominany pociąg dorwać za około 450 zł co jest wyjątkowo cebulacką, najniższą w historii tego zestawu ceną.
Wszystko co trzeba zrobić to dodać: https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B078K4K423/ do Kids Wish List.
Kids Wish List jest w menu po zalogowaniu. Wchodzimy tam, szukamy po kodzie zestawu i klikamy dodaj.

Kiedy już to zrobimy trzeba odczekać kilka godzin aż system to ogarnie i przypnie nam kod rabatowy. Potem idziemy normalnie do koszyka i kasy, a przy opcji wyboru płatności dodajemy kod KWL15.


Polecam ( ͜͡ʖ ͡€)
wojtekbezportek - #lego

Jeśli ktoś poluje na 60198 - pociąg towarowy to polecam ak...

źródło: comment_1606564281Wyx4fYgTQSGrautTvtDpxF.jpg

Pobierz
  • 20
Wczoraj dodany do listy. Dzisiaj kupiony za 100€. Potwierdz działa. Dzięki za opis bo wczoraj nie wskakiwał kod a tu trzeba było poczekać
@unstyle no to inna rozmowa. W ogóle zamawianie takiego dużego zestawu to jest kolosalna różnica. Tam u Belga, Holendra czy Niemca zamawiasz taki zestaw za 1/20 swojej wypłaty albo i nawet 1/25. A u Polaka za 1/4 xD
Także to jednak zupełnie inne spojrzenie na sprawę.
@wojtek_bez_portek: Nie wiesz może czy komunikat:
"Wprowadzonego kodu promocyjnego nie można zastosować do tego zakupu."
oznacza że kod jeszcze się nie przeprocesował (te kilka h) czy raczej te zestawy nie zadziałają co mam w koszyku?
@palkens słyszałem, że kod potrzebuje nawet 24h żeby się przeprocesować. Ja dodałem koło 20 godziny wczoraj i dziś kolo 10 miałem już aktywny.
Nie wiem ile Ty czekasz ale może za krótko.

Powinno iść także na inne klocki więc pewnie za krótko.

Uwaga bo jak już przypiszesz kod do jakiegoś produktu to chyba nie da się już tego cofnąć.