Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w pracy po raz kolejny koleżanki śmiały się z tego, że jestem sam. Jakim człowiek trzeba być, żeby śmiać się z czegoś takiego... Śmiały się ze mnie w ten sposób koleżanki w szkole średniej, śmieją teraz w pracy. A ja tylko pogłębiam i tak już bardzo głęboką depresję...
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #depresja #tfwnogf #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 20
@Prekursor: To może zacznij być chamski w ich stronę. Wyjdziesz na #!$%@?, ale będziesz mieć spokój. Skomentuj ich wygląd i że przytyły. Obrażą się, a ty potem walisz co na żartach sie nie znasz laska. Bądź Samcem Alfa tam i pokaż że jedynie co mogą Tobie tam zrobić to kawę. Zacznij ćwiczyć coś, idź do barbera, zmień styl ubierania. A jak bedą sie śmiać to wal z grubej rury ( ͡
@Samolsa też tak uważam, bo musi być jakiś powód takiego zachowania, nie rozumiem takiego śmiania się bo może ktoś po prostu ma problem ze znalezieniem partnera albo dobrze mu samemu ze sobą i nie szuka kogoś na siłę, nikogo to nie powinno obchodzić
@Prekursor: W takich sytuacjach trzeba musisz zmiażdżyć argumentami, że np #!$%@? to nie jest dla Ciebie priorytet nr 1 i nie zamierzać wokół niej orbitować. Albo powiedz, że to Ciebie muszą zdobywać bo Ty pracujesz, dbasz o siebie itp i masz #!$%@? w tracenie czasu na to aby komuś go zapewniać atrakcje. Tylko dobrze to przemyśl na pewno coś wykminisz, ale pamiętaj - mogą mieć "kontrargumenty" dlatego przygotuj się też na
@Prekursor co za biurwy z nich... Trzymaj się Miras i nie pękaj. Jak to nie jest januszex tylko jakąś większa firma to nie #!$%@? się z nimi tylko jedziesz najbardziej dyskretnym kanałem do kadr czy co tam masz. Często firmy mają jakichś specjalnych ludzi którzy przyjmują takie rzeczy i przejmują się tym ale mało kto wie bo kto będzie słuchał kolejnego szkolenia o głupotkach :)

Idź do kierowników a nie do szeregowców,
@annotate I nie słuchaj rad które radzą się odgryzać: to zwykłe trolle. A trolli się nie karmi. Każdy większy biznes w sieci czy persona online ich też ma i walczy, ale nigdy pyskówką. Co możesz moderujesz i zgłaszasz prawidłowymi sposobami, ale nie angażujesz się w wymianę bezpośrednio z trollami. One się tym żywią i bez tego paliwa giną bo to nudne jak gadają do samych siebie. Ważne zaznaczyć że Ci się to
@Guardis taka jest prawda, mamusia miała rację. Ostatnio nawet na hacker news jakiś ceo firmy pisał że to jest kluczową strategia w walce z trollami na ich stronach i jedna z niewielu rzeczy które działają
@Prekursor: jak można się z czegoś takiego śmiać ? Nie rozumiem. Jakby się ze mnie ktoś śmiał że jestem sam, to bym generalnie podsumował ich coś w tym stylu: ' mam pewien standard poniżej którego nie schodzę. Nie wyobrażam sobie być z kimś byle jakim takim jak Ty czy Ty, i nie żebym coś do was miał, ale wg mnie partnerka musi być na podobnym poziomie intelektualnym, fizycznym i uczuciowym' Potem