Wpis z mikrobloga

Znajoma polecała mocno TBS, co w sumie mnie zainteresowało, no bo wynajmujemy cały czas 50 metrów za jakieś 1300zł
Po czym patrzę na ceny TBS i opłaty za mieszkanie 50m^2 kosztowałyby nas tak samo jak najem (+ musielibyśmy mieć bombla)
A dodatkowo liczą dochody, więc w sumie nie wiem jak wyglądałaby sytuacja z jdg niebieskiego

Także, chyba bardziej oplaca się dalej wynajmować
Niż pakować w TBS, robić tam remont, kupować wyposażenie i płacić tyle co za wynajmowane, gdzie właściciel dalej partycypuje w niektórych kosztach (np. poszła rura w kiblu)

#najem #wynajem #tbs
kt13 - Znajoma polecała mocno TBS, co w sumie mnie zainteresowało, no bo wynajmujemy ...

źródło: comment_1606381379CQxKJ73OpEpt34huddUjtT.jpg

Pobierz
  • 3
@vaio: Łódź, ale wynajmuję po stawce niestandardowej (starej). Teraz taki metraż to od 1600zł, a i widziałam po 1800 oferty, ale to chyba ktoś na głowe upadł że dwa pokoje od Gierka za taką cenę.
Czy Ci się opłaca to zależałoby od tego jakie stawki czynszowe są w TBSach w twoim mieście :)
@kt13: chciałem zapytać w prywatnej, ale masz zablokowane

I jak tam perypetie mieszkaniowe? Sam teraz szukam, bo wynajem mnie wykańcza. Z miasta nic mi się nie należy, a kredyt to za wysokie progi. Myślałem jeszcze nad mieszkaniem z aukcji komorniczej, ale to początek mojej drogi. A Ty jak sobie poradziłaś?