Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrocznyZiemniak: o tak o tym marzę kupując nową konsolę by grać jeszcze raz w stare gry, a później zdziwienie że konsola ms przegrywa xd @MZ23: no i co z tego skoro ms ma 3 gry, forza sralo i girsy które klepie na okrągło, ciekawe czemu xbox one się tak słabo sprzedawał xD ludzie w #!$%@? mają gamepass i odgrzewane kotlety od ms.
  • Odpowiedz
@steemm: Przecież #!$%@? Xbox one na start nie miał Game Passa, a był słabszy od PS4, dlatego przegrał generację. Dopiero pod koniec generacji kiedy Microsoft zrobił Game Pass’a zaczął nadrabiać i to mocno. W #!$%@? to ja mam grę z PS3 i spider mana, którego największy plus to płynne skakanie między budynkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MZ23: fakt, spiderman jest nudny jak flaki z olejem. Przy pierwszym podejściu faktycznie byłem zaskoczony jak fajnie jest zrobiona mechanika bujania się na sieci, ale w połowie gry po prostu odpuściłem bo gra mnie zaczęła strasznie nudzić
  • Odpowiedz
@Bratkello: Kto tu się nie zna? Podajesz jeden z powodów, ja podaję zupełnie inny, a Ty #!$%@?, że się nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na multiplatformówkach Xbox dostawał po dupie bo PS4 było sprzętowo mocniejsze.
  • Odpowiedz
@MZ23: To jeden z powodów - słabsze multiplatformy, ale główny to kiepski start w postaci 499 dolanów/euro z Kintectem, który był na siłę dorzucany. W Polsce - premiera rok później względem innych rynków. Hasła o przymusowym połączeniu do internetu oraz braku rynku używek - to wszystko w pierwszym roku ;). Don, jak to korporacyjny szczur wszystko zniszczył ;)

PS3 też miało słabsze multiplatformy ale jakoś przegoniło X360 ;)
  • Odpowiedz
ile gier na xboxa wydał ms od premiery?


@steemm: w temacie wojen konsolowych wypowiadają się chyba same nerdy co przechodzą miesięcznie po 100 gier. Ja jako osoba co nie miała czasu grać przez ostatnie lata, kupiłem Xboxa Series X i mam za 4zł tyle gier, że nie ogram ich wszystkich przez rok. A jak wreszcie skończę to dojdą kolejne gry. Co mi daje Sony? No dał 5 gier w ps plus
  • Odpowiedz
Co mi daje Sony? No dał 5 gier w ps plus collection które jak skończę to będę musiał płacić po 400zł za grę. Zresztą Sony też się nie popisało bo nie dało żadnej nowej gry, Miles Morales to DLC do poprzedniego pająka a Deamon Souls to chamski remake gdzie poprawili wyłącznie grafikę.


@ethics: Chciałbym przypomnieć, że lineup takiego PS4 był jeszcze gorszy - został wydany Knack
  • Odpowiedz
  • 0
@piker imo to w sumie dobrze. Ludzie mają czas na przejście na nową generację, a nie zasypani 30 exami na nową generację i elo. Patrząc na sytuację z dostępem PS5, to jeszcze lepsza sprawa brak exow xD
  • Odpowiedz