Wpis z mikrobloga

Z tym zamieszaniem z drwalem pomyślałem sobie o ranking fast foodów których jadłem
oto on
1. Subway ( szkoda, że jest tu tak niepopularny, bo jest mało restauracji w polsce, plus jakby nie patrzyć cena, ale możliwość dobierania sobie samemu sobie skladników plus duży wybór rozwala konkurencja...opinia bardzo subiektywna )
2. Burgerownie ( np pasibus w galerii katowickiej ), najlepsze burgery nawet z tym nie dillujcie, plus opcja wyboru jak bardzo chcesz dosmażyć burgera co nie ma w burger kingu czy maku
3. Amir Kebab i Timgad kebab, dwa najlepsze kebaby jakie jadłem ( choć dużo kebabów nie jem )
4. Burger King, słabsze zdecydowanie od burgerrowni, ale bije na głowę maka i SteakHouse > przereklamowany drwal i maestro
5. Kebaby różnej jakości...tutaj jest zdecydowanie loteria, możesz trafić na coś super albo coś ciężko przetrawić
6. McDonald, kiedyś jako dziecko symbol, kiedy rodzice mówili w domu też mi zrobią (), ale teraz z tym zamieszaniem z drwalem którego jadłem dwa razy w życiu i nie dożył do hype jaki krąży wokół tej kanapki...najlepszą rzeczą jaką jadłem w maku był wrap śniadaniowy jajecznica, wieprzowina ale #!$%@? wycofali niedawno z oferty tą opcje niestety. Ogólnie są zdecydowanie lepsze opcje fast foodowe
7. KFC, najgorszy fast food jedynie jeśli masz wielką ochotę na kurczaka polecam... pamiętam jak grander ( co jest jedną z lepszych rzeczy tam ) ma rozpadającą się kiepskiej jakości bułkę i dość tłustą... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pizzy nie jadam więc się nie wypowiem
#katowice #mcdonalds #kanapkadrwala #fastfood #kebab #kfc #pasibus #burgerking #subway #warszawa
  • 36
@twojastaratopredator12: Cały czas mają taką narrację, a tak naprawdę najlepszy w MCku jest Wieśmac. Szkoda ze tak malo ostatnio kuponów na niego.

Amir Kebab - kebab z marchewką - dla mnie przereklamowany w ciul :D
Pasibus to nie jest fast food i powinien on stawac w szranki z normalnymi burgerowniami. Oczekiwanie na zamówienie w peaku 30+ minut to normalka (chociaz dawno nie bylem bo mi sie przejadł). IMHO najlepszy burger w