Wpis z mikrobloga

Moi drodzy,
Mam taki oto problem. Będę bardzo wdzięczna za pomóc w jego rozwiązaniu, gdyż dopiero co raczkuje w tych tematach.

Mam portfel na giełdzie Binance, gdzie posiadałam pewną ilość ethereum ETH. Postanowiłam je przetransferować z portfela Binance do portfela sprzętwego BRD Wallet. Podałam poprawny adres portfela dla ETH w BRD Wallet. Niestety jednak, ale pomyliłam sieci i zamiast ERC20, wybrałam BEP20 (BSC specyficzne dla Binance). W konsekwencji waluta wyszła z Binance, ale nie dotarła do BRD Wallet bo ten portfel nie rozpoznaje takiej sieci. W BRD twierdzą, że jest to do odzyskania za pomocą BIP39, która współpracuje z siecią BEP20 i odsyłają mnie do Binance, aby ustalić jaki portfel to obsługuje. W Binance twierdzą zaś, że nie są w stanie mi pomóc. Czy ktoś się zna na zagadnieniu i jest w stanie mi pomóc?

#btc #binance #bip39 #eth #odzyskiwanie #kryptowaluty
  • 21
@m4cias: pytanie czy metamask pokaże saldo tych tokenów, korzystałem kiedyś z myetherwallet i mycrypto i tylko mycrypto pokazał saldo a tu jeszcze schody bo BEP20 no i nie wiem czy mycrypto obsługuje BEP20
@milenka-krajewska: próbuj od początku wpisać seed, podkreślam #!$%@? portfel trust wallet obsługuje BEP20 może tam spróbuj wpisać seed
Moi Drodzy, w końcu się udało i ma na Meta Mask swoje ETH. Jeszcze tylko musze sie doczytac w jaki sposob to dalej przelaz na BRD Wallet bo chce ode mnie cenę gazu GWEI i LIMI gazu. muszę teraz przelac pieniadze z karty kredytowej zeby pozyskac srodki na przelanie ETH?
BRD wallet
@milenka-krajewska: co to jest i dlaczego chcesz tam trzymać eth
z tego co słyszałem metamask to najlepszy portfel do eth, ten BRD obsługuje BEP20?
przelałbym ten scam eth na binance i zamienił na btc i dopiero wtedy wypłacił na porządny portfel lub na changeinvest to będzie taki twój wymyślony brd wallet tylko dużo lepszy