Wpis z mikrobloga

#mirkolos #rozdajo

Hej miśki, pod koniec stycznia 2021 wygasa domena mirkolos.pw, nie żebym się żalił bo i tak ją przedłużę własnym sumptem ale tak sobie pomarzyłem w niedzielę wieczór jakby wykop.pl wydelegował subdomenę na zewnętrzny serwer DNS i nasz mirkolos miałby adres: https://mirkolos.wykop.pl to by było pięknie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co wy na to i co nasza #administracja na to, wliczając @m__b i @a__s ?
Nawet nie trzeba byłoby naprawiać tagów (chociaż i tak nie wiem co w nich niby nie działa :))
  • 12
  • Odpowiedz
@chinskiecuda Na wykopie psuje się wszystko
-plusy
-tagi
-ulubione
-dodawanie pustych wpisów, za które są bany
-moderacja która ma regulamin w... Tam gdzie światło nie dochodzi
-as która gada zależnie jak wiatr zawieje
-nietykalność dla różnych grup
-moderacja na discordach
-jak płacisz im to możesz wszystko.

Mam wymieniać dalej? I ty chcesz zmian. xD
  • Odpowiedz
@Eskeel: zawód to ja będę miał jak patostreamerzy wejdą na główną :) Narazie jest ok, a ile wziął wykop od tego państwa z kartonu mnie nie obchodzi, 200 tysięcy to pewnie suma miesięcznych kosztów personalnych więc co to za pieniądze dla takiego wykopu? Jakby wzięli 10 MLN z jakiejś agencji państwowej na badania i rozwój i nic by się nie wydarzyło po dłuższym czasie to zrozumiałbym oburzenie(
  • Odpowiedz
Dyskusja schodzi na dziwny tor :) Możesz robić screeny, ale według mnie to niepotrzebnie sobie dysk zaśmiecasz takimi pierdołami :). Wykop jak każdy przedsiębiorca mogł zawnioskować, zrobił to, dostał kasę i będzie się musiał z niej rozliczyć. Sama idea rozdawania kasy to dla mnie abstrakcja - tak przy okazji.

Jakby nie bylo to wykop nie ma konkurencji w Polsce, kilku próbowało nawet dość śmiało i dupa z tego wyszła. Ten portal własnie
  • Odpowiedz