Wpis z mikrobloga

@w_moim_sercu_zawsze_mirko: Ale to są pensje z TEGO SAMEGO miejsca pracy.Nawet w moje robocie zarabiam czasem więcej o 400 złotych.Dlaczego? Dlatego,że Kobieta bierze zwolnienie na chore dziecko i zabierają jej premię ferkwencyjną.
Naprawdę to nie moja wina,że na wysokich stanowiskach podczas negocjacji Kobiety proponują niższe stawki.Znajomy zna drastyczne przypadki gdzie pielęgniarka zgadzała się na pracę na kontrakcie za 25 zł(!)
Kobieta bierze zwolnienie na chore dziecko i zabierają jej premię ferkwencyjną.


@pracze-odrzenskie: no proszę bardzo nawet sam sobie logicznie wyjaśniłeś czemu baby mniej zarabiają

Nie pozostaje Ci nic innego jak założyć swoją firmę i płacić krowom rozpłodowym taką samą pensję. Nie zapomnij też ich utrzymywać przez 9 msc jak będą miały gówniaka w sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tinder_project: Gdybym miał firmę w pierwszej kolejności zatrudniałbym chłopów i płacił im wyższą pensję-całkowicie zgodnie z prawem(premia uznaniowa).
Widzisz w trosce o dobro tych "krów rozpłodowych" płaciłbym im mężom większy hajs-w końcu nie mogę pozwolić,żeby rodzina zbiedniała bo czyjąś żona dostaje tylko 80% pensji na macierzyńskim :-)