Wpis z mikrobloga

@r4zor92: Nie wiem, to co wstawiłem to jedyne info na ten temat jakie mam. Wcześniej coś pisali, że będą informować poprzez maila. Możliwe, że zrobią jakieś spersonalizowane oferty, których nie będzie mógł wykorzystać nikt inny tylko posiadacz owego linka - jeśli tak rzeczywiście by było, to spoko. Ale pożyjemy, zobaczymy.
@Ryszardzislaw: @r4zor92: @MrocznyZiemniak: z tego co napisali na twitterze, oni normalnie te konsole wrzucą na sklep przy kolejnej partii.. tylko tych od anulowanych zamówień "poinformują".. więc będzie to samo co wcześniej bo temat błyskawicznie podłapie internet i będzie znowu strona padać, a płatności wywalać jak ostatnim razem. 0 szacunku ma ten sklep do klienta.
@adiqq:
To + co powiedzieli na screenie który dałem na początku sugeruje, że faktycznie możemy mieć możliwość kupienia wcześniej niż inni i 'nikt nam jej nie zabierze'. Nigdzie jednak nie oznajmili tego całkiem wprost, a wszystko co mówią ma trochę dwuznaczny wydźwięk (+sam fakt, że raz mówią tak, a drugi raz całkowicie co innego).
Nawet to co napisali oficjalnie, tzn. > "wyślemy z wyprzedzeniem mailowo ofertę zakupu PS5 z kolejnej partii,
Ryszardzislaw - @adiqq: 
To + co powiedzieli na screenie który dałem na początku sug...

źródło: comment_1605910019cZton45rmgc7KZbIe8JRrA.jpg

Pobierz
@Ryszardzislaw: no tak, tylko o tej ofercie zakupu piszą jedynie marketingowcy na facebooku którzy mogą rozumieć to jako wysłanie linku do sklepu = oferta zakupu.

Zauważ że w tym screenie: 1. wyślą "ofertę" (link do sklepu?) 2. zrobią to zanim oficjalnie napiszą "są konsole" na swoim profilu facebookowym.. co da tyle co nic, bo są osoby co robią f5 co 5 sekund i zaraz info poleci w sieć.

Na twitterze to
@adiqq:
To co widać tu poniżej sugeruje z kolei coś trochę odmiennego. Po prostu panuje u nich chaos i sami nie wiedzą co mogą obiecać. Na twitterze piszą jedno, na fb drugie a na infolinii powiedzą jeszcze co innego. Może za jakieś 2 dni ustalą wspólne zeznania i będzie łatwiej o jakieś rzetelne informacje, bo póki co to mamy jedynie domysły i mnóstwo dwuznacznie brzmiących wypowiedzi. Ale tak, też im nie
Ryszardzislaw - @adiqq: 
To co widać tu poniżej sugeruje z kolei coś trochę odmienne...

źródło: comment_1605911386gWz5LZ3OEgkuvFAVmvbbA5.jpg

Pobierz