Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gymski: i tu się pan myli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem taki save gdzie prawie wszystkich orków wytłukłem, nawet questów nie robiłem. Niestety coś zepsułem, a jak chciałem wrócić do gry to mi save już nie działał.
@LechuZMechu: jest też duża społeczność w Polsce, nawet jeśli to głupawe przeróbki, to sporo tego powstaje, po tylu latach... Nie każda gra takie community ma. W tej chwili to już sam nie wiem, czy ta gra faktycznie jest TAK dobra, czy żeśmy się tak zbiorowo nakręcili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Gothic powoduje u nas nostalgie i poczucie stabilizacji (znamy go praktycznie na pamiec, wiemy co gdzie jest). Starszym osobom wlasnie dlatego lepiej sie gra w niego niz w takoego wieska albo cyberpunka. Zeby nie bylo, sam to odczuwam.

@LechuZMechu: nie w moim przypadku, pierwszy raz po Gothici sięgnąłem zaledwie kilka lat temu, to po prostu zajebiste, przemyślane gry
@korporacion: Twierdzisz, że takie na przykład asasyny to są gry z dobrą grafiką? #!$%@?, szczątkowa fizyka, wieczny clipping wszystkiego, #!$%@? jakiejś głupiej trawy dla zamyły, drzew i ludzi w miastach przy nadal #!$%@? wyglądającej wodzie, pustota, cienie dogrywające się na przypale, drewniane poruszanie się (#!$%@? jeszcze z prince of persia) i mimika okraszone co wersję nowymi assetami, które tam tłuką hurtowo na każdą epokę historyczną w której mogą upchnąć coraz to